کتاب ۱۵۰ داستان کوتاه انگلیسی

یادگیری بیش از 800 کلمه پرکاربرد انگلیسی،به انضمام ترجمه متون و لغات دشوار

5 از 6 نظر

کتاب الکترونیکی ۱۵۰ داستان کوتاه انگلیسی

حجم دانلود: 1.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 158

این کتاب دربردارنده ۱۵۰ داستان کوتاه انگلیسی به همراه معنای واژگان کلیدی و دشوار آنها برای دانشجویان، دانش‌آموزان و فراگیران این زبان است.
آموختن زبان های بیگانه نیازی ضروری و اجتناب ناپذیر در دنیای امروز است. اکنون که سخن از جامعه جهانی، انفجار اطلاعات و توسعه ارتباطات است به نظر می رسد برقراری ارتباط با دنیای خارج یکی از معیارهای اساسی پیشرفت افراد در عرصه های علمی و ابعاد مختلف اجتماعی است. از طرفی زبان فراتر از وسیله ای برای برقراری ارتباط که وسیله ای برای درک بهتر فرهنگ و تمدن ملل مختلف است و از اینرو چشم انداز وسیعی را در دیدگان فرد می گشاید.
در میان زبان های بیگانه، زبان انگلیسی بواسطه تسلط آن در دنیای ارتباطات و غلبه آن در رسانه های دیداری و شنیداری اکنون عمده ترین وسیله نمادی جهت انتقال علوم و فنون بوده و آموختن آن اولویت اول دانش آموزان و دانشجویان است. روشهای مختلف و متمایزی در آموزش زبان انگلیسی وجود دارد که هر یک به نوبه خود دارای کارایی ویژه و اختصاصی در تدریس حوزه های مختلف آموزش زبان از جمله گرامر،درک مطلب، لغت،خواندن(reading)، سخن گفتن (speaking) است.
خواندن داستانهای کوتاه و سعی در ترجمه و فهم مفاهیم آن ولو بصورت سطحی، کمک شایانی به دانش آموزان،دانشجویان و سایر علاقمندان به زبان انگلیسی برای درک مطلب متون درسی خواهد کرد. مطالعه این گونه متون می تواند به عنوان مطالعه مکمل تحصیلی و از سویی بواسطه داستانی بودن بعنوان سرگرمی جذاب مورد استفاده دانش آموزان و دانشجویانی باشد که به فراتر از چارچوب تحصیلات رسمی می اندیشند و می خواهند در تحصیلات خود پیشرو باشند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ۱۵۰ داستان کوتاه انگلیسی

مشخصات کتاب ۱۵۰ داستان کوتاه انگلیسی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 158

کنگره : PZ1‫‬‭/م3ص4 1393

دیویی : 823/91408

کتابشناسی ملی : 3636378

شابک : 7-23-6323-600-978

سال نشر : 1393

نظرات درباره کتاب ۱۵۰ داستان کوتاه انگلیسی