کتاب شفای زندگی

کتابی الهام بخش، همراه با امید و بینش های تازه به زندگی

4.8 از 4 نظر

ناشر: طاهریان

نویسنده:

مترجم: سمانه فلاح

ارائه دهنده: استودیو نوار

گوینده: سحر بیرانوند

کتاب الکترونیکی شفای زندگی

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 176

معرفی کتاب شفای زندگی

کتاب شفای زندگی نوشته‌ی لوییز ال هی، یکی از برترین و موفق‌ترین آثار حوزه‌ی روانشناسی و خودشناسی است. کتاب صوتی شفای زندگی یکی از کتاب‌هایی‌ست که تقریبا همه‌ی ما، یک بار هم که شده نام آن را شنیده‌ایم. این کتاب یکی از موفق‌ترین آثار در حوزه‌ی خودشناسی‌ست. با شنیدن این کتاب صوتی نگاهی جدید و نوین درباره‌ی قدرت ذهن پیدا می‌کنید. رویکرد نویسنده، بسیار کاربردی و ریشه‌ای‌ست. به گونه‌ای که در ابتدای کتاب تنها به این می‌پردازد که مشکل ما در زندگی چیست و چگونه می‌توانیم آن را حل کنیم.

شفای زندگی تنها یک کتاب خودشناسی نیست که آن‌ را بشنویم و تمام کنیم و با تمام شدنش تمام آموزه‌هایش فراموشمان بشود. بلکه کتابی عمیقا تاثیر گذار است که آموزه‌ها و مثال‌های آن تا سال‌های سال یادمان می‌ماند و بر زندگی‌مان تاثیر می‌گذارد.

گزیده کتاب شفای زندگی 

زندگی بسیار ساده است، از همان دست که بدهیم، از همان دست می‌گیریم. هرگونه درباره‌‌ی خود بیندیشیم، برایمان به واقعیت در می‌آید .من معتقدم که هرکس از جمله خودم، مسئول همه‌ی چیزهایی است که در زندگی پیش می‌آید .هر اندیشه‌ای که از ذهن ما می‌گذرد ،آینده‌ی ما را می‌آفریند .هر کدام از ما‌، با اندیشه‌ها واحساس‌هایمان تجربه‌های خود را می‌آفرینیم. اندیشه‌هایی که به ذهن ما راه می‌یابد وکلماتی که برزبان می‌رانیم ،تجربه‌های ما را می‌آفریند. خود ما اوضاع و شرایط را می‌آفرینیم، و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش می‌کنیم و اقتدار خویش را از دست می‌دهیم. هیچ کس و هیچ جا و هیچ چیز، بر ما اقتداری ندارد. زیرا ما تنها اندیشه‌ور ذهن خودمان هستیم. ما تجربه‌ها و واقعیت خویش و همه‌ی کسانی را که در این واقعیت جا گرفته‌اند، می‌آفرینیم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب شفای زندگی

مشخصات کتاب شفای زندگی

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 176

کنگره : BF637‭‬ ‭/خ9‫‭ھ9 1394

دیویی : 158

کتابشناسی ملی : 3694004

شابک : 978-600-6235-59-2

سال نشر : 1394

نظرات درباره کتاب شفای زندگی