کتاب چراغ جادوی پدر پولدار

توصیه های پدر پولدار برای دستیابی هوشمندانه به پول و ثروت

5 از 2 نظر

کتاب الکترونیکی چراغ جادوی پدر پولدار

حجم دانلود: 2.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 272

چکیده برترین کتاب های رابرت کیوساکی
«من هم یکی از همان شاگردان تنبل بودم که نه خوب می‌توانستم بخوانم و نه بنویسم. هر بار که می‌خواستم برای امتحانی درس بخوانم و مطالعه کنم، حفظ کردن چند خط کوتاه از کتاب یک شبانه‌روز طول می‌کشید. آخر هم لحظه امتحان دست و پا شکسته چند کلمه‌ای از آنچه که در ته ذهنم باقی مانده بود، می‌نوشتم و جملاتی بی‌معنا را تحویل معلمم می‌دادم.

اگر جزوه‌های درسی‌ام را می‌خواندید، محال بود متوجه شوید که مربوط به کدام درس هستند. آنقدر در هم و نامفهوم بودند که هر گاه می‌خواستم از روی آنها درس بخوانم، احساس می‌کردم که در حال تجزیه و تحلیل یک متن فلسفی هستم.

اما امروز دریافته‌ام که حتی شاگردان تنبل مدارس هم می‌توانند در زمینه‌های دیگری نبوغ خود را نشان دهند. من که قادر نبودم چند خط از کتاب‌های درسی‌ام را حفظ کنم، امروز معادلات ریاضیاتی و قوانین مالی بسیاری را به خاطر می‌سپارم. من که نمی‌توانستم چند خطی از زبان خود بنویسم، مقالات و یادداشت‌های بسیاری در روزنامه‌ها به چاپ رسانده‌ام و حتی تاکنون صدها کتاب نوشته‌ام و چاپ کرده‌ام. کتاب‌هایی که در همه جای دنیا در دسترس هستند و من به تک‌تک آنها افتخار می‌کنم.

آرزوی ثروتمند شدن تنها آرزوی مشترک میان مردم است. تحقق این آرزو در گروی داشتن اطلاعات و آگاهی است. اطلاعاتی که به شما بگوید چگونه می‌توانید سیستم تجاری خود را طراحی کنید».

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب چراغ جادوی پدر پولدار

مشخصات کتاب چراغ جادوی پدر پولدار

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 272

کنگره : ‫‭HG179‫‭‫‭‭/ک9چ45 1394‬

دیویی : ‫‭332/02401

کتابشناسی ملی : 3792058

شابک : 978-600-6235-68-4

سال نشر : 1394

نظرات درباره کتاب چراغ جادوی پدر پولدار