کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

حجم دانلود: 1.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 265

معرفی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند، یک راهنمای روابط است برای زنانی که بیش از حد مطیع هستند. عنوان و محتوای این کتاب نشان می‌دهد که در ذهن بیشتر خانم‌ها چه می‌گذرد، و چرا به زبان آن ها جاری نمی‌شود. همه‌ی خانم‌ها از اینکه جلوی مردشان محتاج محبت به نظر برسند خجالت‌زده می‌شوند. همه‌ی خانم‌ها تجربه‌ی تعقیب شدن توسط مردان هوس باز را داشته‌اند. همه‌ی خانم‌ها می‌فهمند چه حسی دارد که از آن ها سوءاستفاده بشود. این مشکلات برای همه‌ی خانم‌ها وجود دارد، چه مجرد و چه متأهل.

پس چرا مردان مجذوب زنان زیرک می‌شوند؟ یک تفاوت مهم میان معنای معمول این کلمه با معنایی که در کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند مورد نظر است وجود دارد. قطعاً شخصیتی که مدّنظر شخص من است، زنی خشک و بی‌عاطفه و بی‌نیاز از دیگران نیست. زن جذابی که من از آن صحبت می‌کنم یک زن بددهن یا روسپی که در فیلم‌ها نمایش داده می‌شود هم نیست. 

گزیده کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

این کتاب به تو خواهد گفت که مردان چه کارهایی را برایت انجام نمی‌دهند. آن ها هرگز نخواهند گفت «لطفاً آن‌قدر مطیع نباش و مدام نگو چشم»، «به هر کاری که از تو می‌خوام چشم نگو»، «تمام دنیای خودت رو حول محور من خلاصه نکن». این کتاب گویای تمام چیزهایی‌ست که یک مرد در مقابل شریکش به زبان نمی‌آورد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

مشخصات کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 265

کنگره : HQ801‏‫‭/آ55چ4 1398

دیویی : 646/77

کتابشناسی ملی : 5661912

شابک : 978-622-6673-34-1‬‬

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

98933****5122

کتاب خوبه

1400/8/2

پاسخ