نشریه یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان

حجم دانلود: 15.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 131

معرفی کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان

کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان نوشته‌ی ریچارد والکر، ضمن ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی درباره‌ی ساختار و فعالیت بدن انسان، به میلیون‌ها مطلب و نکته دانستنی درباره شگفتی‌های بدن انسان نیز می‌پردازد. همانطور که می‌دانید بدن انسان یک جدول پیچیده و درهم است که هنوز خیلی از قسمت ‌های آن برای دانشمندان و بزرگان علم حل نشده باقی مانده است. کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان برای آموزش به خوانندگان در مورد آناتومی بدن انسان آماده شده است و لازم به ذکر است که این کتاب شبیه هیچ کتاب دیگری که تا قبل از آن دیده بوده‌اید نیست و به لطف پیشرفت‌های جدید در فناوری پزشکی آماده شده است.

گزیده کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان

هر ثانیه از روز و شب خون برای خدمات دهی به میلیاردها سلول که به فرآورده های آن برای کارکرد معمول نیاز دارند، گردش می کند. این گردش خون توسط قلب تقویت می‌شود و در امتداد شبکه گسترده لوله های زنده با نام رگ های خونی جای دارند که اگر آن را باز کنید، دوبار به دور جهان میپیچد. سه نوع رگ خونی، سرخرگ، سیاهرگ و مویرگ ها وجود دارند. سرخرگ ها خون را از قلب می برند و به طور مکرر درون رگ های کوچکتر و کوچکتر که به درون مویرگ های تقسیم می‌شوند، منشعب می‌گردند. 

این رگ های خونی قرمز قبل از متحد شدن برای تشکیل سیاهرگ هایی که خون را به قلب باز می گردانند، ریز خون را به هر سلول بافت بر می‌گرداند. در کنار هم قلب، رگ های خونی و خون، دستگاه گردش خون را میسازند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان

مشخصات کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان

نوع اثر : نشریه

صفحات کتاب : 131

شابک : 978-622-7493-23-8

شماره : 5

نظرات درباره کتاب یک میلیون نکته دانستنی بدن انسان