کتاب من زن هستم

3 از 1 نظر

ناشر: سروش

نویسنده:

ویراستار: فرزانه فخریان

کتاب الکترونیکی من زن هستم

حجم دانلود: 4.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 325

معرفی  کتاب من زن هستم

 کتاب من زن هستم، درباره زندگی ۲۲ زن و آسیب‌های اجتماعی زنان منتشر شد. این‌کتاب دربرگیرنده یک‌رمان اپیزودیک است که درباره زندگی ۲۲ زن، از زنان بی‌سواد تا تحصیل‌کرده است. این‌زنان متعلق به طبقات مختلف اجتماعی و درگیر مشکلات، فردی، خانوادگی و اجتماعی هستند.

کتاب من زن هستم درباره آسیب‌های اجتماعی، مشکلات حقوقی و جنسیتی است و هر فصل‌اش به زندگی یکی از زن‌ها می‌پردازد؛ اما در کل داستان زندگی‌ هر شخصیت با زندگی دیگر زنان رمان گره خورده است. در واقع هرکسی خواسته و ناخواسته روی زندگی دیگری تأثیر مخربی گذاشته است. نسبت به اغلب کارهای من که سوژهای دینی و تاریخی دارند، این کار کاملاً متفاوت است؛ یک رمان اجتماعی با انبوهی از شخصیت‌های زن که یا مورد ظلم واقع شدند و یا دارند به دیگری ظلم می‌کنند.

گزیده کتاب من زن هستم

« سپیده » مثل همیشه زودتر از « آتیه » ، در مزون را باز می کند. چراغ ها را روشن می کند و سی دی موسیقی ملایمی را در دستگاه پخش می گذارد. در میان آن همه حریر، اورگانزا، ابریشم، تافته و تور سفید، احساس می کند یک نو عروس است و هیچ غصه ای در دنیا ندارد جز این که خودش را برای طایفه شوهر لوس کند. دوباره کم مانده است حواسش برود پی شوهر و طایفه شوهرش که خیاط ها از راه می رسند و آمد و رفتشان به طبقه بالا، به هجوم خیال ها، اجازه یورش نمی‌دهند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب من زن هستم

مشخصات کتاب من زن هستم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 325

کنگره : PIR7963

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 7359301

شابک : 978-964-12-1775-6

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب من زن هستم