کتاب تربیت سالم در مدرسه

همراه با سی دی

3 از 1 نظر

کتاب چاپی تربیت سالم در مدرسه

صفحات کتاب : 276

معرفی کتاب تربیت سالم در مدرسه

کتاب تربیت سالم در مدرسه به نویسندگی جین نلسن، لین لات و اچ. استیفن گلن و ترجمه ی محمد جواد فرشچی و ریحانه ایزدی توسط انتشارات سازوکار منتشر شده است. با گذشت سال ها، میلیون ها نفر از والدین و معلمان از استراتژی های شگفت انگیز و موثر نظم مثبت مطرح شده در "تربیت سالم در مدرسه" نوشته جین نلسن برای بازگرداندن نظم به کلاس ها و خانه های خود استفاده کرده اند. و در کلاس های درس امروز نیز، که معلمان باید ضمن توجه به تلاش دانش آموزان خود با حواس پرتی دیجیتال به رقابت بپردازند، از هر زمان دیگر مهم تر است که معلمان بتوانند با بی اعتنایی مقابله کنند، و مهارت های اساسی را برای حل مسئله و القای مهارت ایجاد کنند.

به طور خلاصه، محسطی را به وجود آورند که یادگیری را به حداکثر می رساند. اکنون شما نیز می توانید از تجربه استراتژی های نظم مثبت به عنوان پایه ای برای تقویت همکاری، مهارت های حل مسئله و احترام متقابل در کودکان استفاده کنید. ابزارهای اساسی مورد نیاز برای معلمان مدرن در این نسخه جدید از نظم مثبت در کلاسایجاد شده است. در "تربیت سالم در مدرسه" به جای کنترل رفتار، می توانید به تدریس بپردازید؛ به جای مقابله با بی تفاوتی، شما از داشتن دانشجویان با انگیزه و مشتاق لذت خواهید برد!

گزیده کتاب تربیت سالم در مدرسه

کودک نیز مانند گیاهان به آب، نیاز به تشویق دارد. تشویق برای رشد و نمو سالم ضروری است. معلمان دارای نظم مثبت، کلاس هایی ایجاد می کنند که در آن با جوانان با احترام رفتار می شود، و جوانان شجاعت و هیجان لازم را برای یادگیری عاشقانه خواهند داشت و این فرصت را دارند که مهارت های لازم برای یک زندگی موفق را بیاموزند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب تربیت سالم در مدرسه

مشخصات کتاب تربیت سالم در مدرسه

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 276

کنگره : ‏‫‬‭LB3013‏‫‏‫‬‭/ن8ت4 1397

دیویی : ‏‫‬‭317/1024

کتابشناسی ملی : 4955484

شابک : ‏‫‬‭978-600-7325-41-4

سال نشر : ‏‫1397

نظرات درباره کتاب تربیت سالم در مدرسه