کتاب دیدار پس از غروب

شهید مهدی نوروزی به روایت مریم عظیمی، همسر شهید

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی دیدار پس از غروب

حجم دانلود: 2.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 112

معرفی کتاب دیدار پس از غروب

کتاب دیدار پس از غروب زندگی نامه و خاطرات شهید مدافع حرم شهید مهدی نوروزی از بیان همسر, دوستان و هم رزمان شهید است. شهید که فقط چند ماه از به دنیا آمدن فرزندش می گذشت ولی دفاع از حریم اهل بیت و شوق شهادت او را به سوریه کشاند و به آرزویش رساند. تمامی این خاطرات به قلم منصوره قنادیان در این مجموعه به تحریر درآمده است.

عنوان کتاب دیدار پس از غروب، به دیداری که همسر شهید 4 ماه بعد از شهادت همسرش، با مقام معظم رهبری داشته، اشاره می‌کند. زندگی زناشویی که به غروب رسیده است با دیدار مقام معظم رهبری نور امید و زندگی تازه‌ای در دل مریم همسر مهدی نوروزی به وجود می‌آورد.

گزیده کتاب دیدار پس از غروب

صبح, سر صبحانه اشک در چشم هایش جمع شد و گفت: هیچ وقت فکر نمی کردم زنم مانع کربلا رفتنم بشه. روی کربلا حساس بود. خوب بلد بود چطور با من حرف بزند. گفتم: برو, برو من نمی خوام مانعت بشم. از ته دل راضی ام بری. ولی بدون که دلم برات تنگ می شه. بعد هم به شش ماهه امام حسین(ع) قسمش دادم که برود. لحنش عوض شد. دستم را گرفت و گفت: برگردم, جبران می‌کنم, کم کاری هام رو توی این چند وقته بنویس, برگشتم جبران می‌کنم. نمی توانستم ناراحتی اش را ببینم. دلش زودتر از خودش رفته بود.


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب دیدار پس از غروب

مشخصات کتاب دیدار پس از غروب

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : مدافعان حرم

صفحات کتاب : 112

کنگره : PIR8357‭‬ ‭/ن21164‏‫‬‮‭د9 1395

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 4224103

شابک : 978600-330-057-6

سال نشر : 1395

نظرات درباره کتاب دیدار پس از غروب