کتاب مجموعه آسمان

6 جلدی همراه با کیف

3 از 1 نظر

کتاب چاپی مجموعه آسمان

صفحات کتاب : 227

معرفی کتاب مجموعه آسمان

کتاب مجموعه آسمان که بر اساس مصاحبه با همسران شهدای نیروی هوایی نوشته شده و شامل خاطراتی زیبا از زندگی مشترک با شهدا است، مخاطبان را بیش از پیش با اخلاق و رفتار این الگوهای ماندگار آشنا می کند. اولین اثر این مجموعه بابایی به روایت همسر شهید است. عباس بابایی (۱۴ آذر ۱۳۲۹ – ۱۵ مرداد ۱۳۶۶) سرتیپ خلبان نورثروپ اف-۵ و اف - ۱۴ تام‌کت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و معاون عملیات فرماندهی این نیرو از ۹ آذر ۱۳۶۲ تا ۱۵ مرداد ۱۳۶۶ بود.


گزیده ای از کتاب مجموعه آسمان:

پایت را که از زمین برگیری، آسمان راه های بی کرانش را نشانت خواهد داد. تو را در بر خواهد گرفت و چونان امانتی لطیف بالا خواهد برد. آن وحشت گنگ و بدوی از ارتفاع، صفیر گلوله هایی که با خود طنین مرگ دارند دیگر نخواهدت ترساند. در نگاهت آسمان و زمین به هم می پیوندند تا افق شوند؛ جایی برای در آمدن و لاجرم غروب کردن و اگر غروب این گونه خونین نباشد ، چگونه آفتاب هر صبح طلوعی تازه خواهد داشت؟

عباس بابایی، آخرین پروازش را عید قربان انجام داد. همسرش همان وقت در مکه منتظر آمدنش بود. فرصت کمی مانده بود و مرد، که از چند شب پیش تقریباً نخوابیده بود، کارهای زیادی داشت که باید انجام می‌داد.


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب مجموعه آسمان

مشخصات کتاب مجموعه آسمان

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 227

نظرات درباره کتاب مجموعه آسمان