کتاب گشت ارشاد درآمریکا

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی گشت ارشاد درآمریکا

حجم دانلود: 30.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 288

معرفی کتاب گشت ارشاد درآمریکا

کتاب گشت ارشاد درآمریکا نوشته سیدهاشم میرلوحی است که توسط انتشارات دفتر نشر معارف منتشر شده است. در کتاب گشت ارشاد آمریکا مانند دیگر کتب این نویسنده، نگارنده سعی داشته است تا فقط از منابع و مآخذ آمریکایی، انگلیسی و اسرائیلی در نگارش آن بهره گیرد. مؤلف در این اثر، به واکاوی وضعیت فرهنگی آمریکا و صدور فساد به دیگر کشورها پرداخته است.


 وی برخی از موارد امر به معروف و نهی از منکر در آمریکا را بیان می‌دارد و تصریح می کند در زمان های گذشته، با مصرف مشروبات الکلی، اسارت زن غربی، فرضیه تکاملی داروین و فساد، مبارزه جدی می‌شده است. سپس چگونگی نفوذ صهیونیسم به آمریکا و برنامه‌های آنان برای ترویج فساد و بی بندوباری را توضیح می دهد. در انتهای کتاب گشت ارشاد درآمریکا ، تصاویری رنگی مرتبط با موضوعات آن آورده شده است.


گزیده کتاب گشت ارشاد درآمریکا


در آغاز این بخش باید به دو نکته اشاره نمود. اولاً مبارزه با فساد، امر ساده ای نیست؛ زیرا افراد غافلی که در دام شیطان گرفتار شده اند، اجازه نخواهند داد تا فساد، ریشه کن شود بدین جهت که منافع خود را، در زمینه های گوناگون، در معرض خطر و نابودی میبینند تا آنجا که موفقیت و پیروزی شیطان را پیگیری و آرزو میکنند، و بعضاً خود، به شیطانی (از نوع انسانی آن) تبدیل می شوند. نکته ی دیگر اینکه، اگر شما مایلید تا اندازه ی بسیار ناچیزی، از شکنجه ها، صدمات، و دردهایی را که در طول تاریخ، پیامبران الهی و ائمه ی اطهار ما متحمل شدند، لمس نمایید، در ایران اسلامی و نه در آمریکا امر به معروف و نهی از منکر کنید!


وضعیتی که در حال حاضر از لحاظ فرهنگی در آمریکا مشاهده می شود، وضعیتی نیست که در گذشته نیز این گونه بوده باشد. جهودان صهیونیست، به مرور، و مرحله به مرحله، یک چنین وضعیتی را در آمریکا ایجاد کرده اند. این مطلبی است که بسیاری از آمریکایی ها به آن اشاره می نمایند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب گشت ارشاد درآمریکا

مشخصات کتاب گشت ارشاد درآمریکا

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 288

کنگره : ‏‫‬‭HV6768‏‫‬‭/م9گ5 1396

دیویی : ‏‫‬‭364/1680973

کتابشناسی ملی : 3737615

شابک : 978-964-531-788-9

سال نشر : 1396

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب گشت ارشاد درآمریکا