کتاب اول شخص مفرد

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی اول شخص مفرد

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 210

معرفی کتاب اول شخص مفرد 

کتاب اول شخص مفرد مجموعه ای از داستان های کوتاه نوشته ی هاروکی موراکامی است که نخستین بار در سال 2021 وارد بازار نشر شد. هشت داستان جذاب در این مجموعه، همگی از دیدگاه اول شخص و توسط راویان کلاسیک «موراکامی» روایت می شوند. از خاطرات نوستالژیک جوانی، تأملاتی درباره ی موسیقی، و عشقی عجیب به بیسبال گرفته تا سناریوهایی رویاگونه، مواجهه با میمونی سخنگو، و آلبوم های جاز خیالی، «موراکامی» در این داستان ها یک بار دیگر، مرز میان ذهن انسان و جهان پیرامون را به چالش می کشد. 

گاه و بیگاه، راوی ای که ممکن است خود «موراکامی» باشد، در داستان به چشم می خورد. آیا این یک شرح حال است یا داستانی خیالی؟ مخاطبین باید در این مورد تصمیم بگیرند. کتاب «اول شخص مفرد» با داستان های فلسفی و اسرارآمیز خود، به موضوعاتی همچون عشق، تنهایی، کودکی و خاطرات می پردازد و پیچ و خم های داستانی ای را ارائه می کند که مختص جهان «موراکامی» است.

گزیده کتاب اول شخص مفرد

همه چیز برایم مثل معما بود. تنها موضوعی که به آن یقین داشتم، این بود که امروز در این مکان قرار نبود رسیتال پیانو یا هر مناسبت دیگری برگزار شود. همه کاری که می توانستم انجام دهم این بود که گل به دست، راهی خانه شوم. بی گمان مادرم می پرسید: «این گل ها برای کیست؟» و من باید پاسخی آماده می کردم. می خواستم همانجا در سطل آشغال بیندازمشان، ولی پول زیادی بابتش داده بودم؛ دست کم برای فردی مثل من پول زیادی بود.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب اول شخص مفرد

مشخصات کتاب اول شخص مفرد

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : داستان برتر جهان

صفحات کتاب : 210

کنگره : ‏‫‭PL862‭‬‬

دیویی : ‏‫‭895/635‬

کتابشناسی ملی : 7656246

شابک : ‏‫‭978-600-326-659-9

سال نشر : ‏‫1400

نظرات درباره کتاب اول شخص مفرد