کتاب صفر تا صد تندخوانی در 30 روز

تندخوانی؛ تقویت حافظه و تمرکز؛ یادگیری زبان های خارجی

3 از 1 نظر

ناشر: متخصصان

نویسنده:

موضوعات:

کتاب الکترونیکی صفر تا صد تندخوانی در 30 روز

حجم دانلود: 2.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 156

معرفی کتاب صفر تا صد تندخوانی در 30 روز

کتاب صفر تا صد تندخوانی در ۳۰ روز، به ما در فراگیری مهارت تندخوانی؛ تقویت حافظه و تمرکز؛ یادگیری زبان‌های خارجی کمک می‌کند. در کتاب صفر تا صد تندخوانی در ۳۰ روز با تمرین‌ها، تکنیک‌ها و مهارت‌هایی آشنا می‌شویم که در یادگرفتن تندخوانی موثر هستند و به ما در تقویت حافظه و تمرکز کمک می‌کنند. این حالت به خصوص برای دانشجویان که دوران امتحانات خود را می‌گذرانند، کسانی که در کار خود به تمرکز بالایی احتیاج دارند و همچنین زبان آموزان کمک شایانی می‌کند.

با استفاده از این روش‌ها و با به کار بستن تکنیک‌ها و راهکارهای ارائه شده در کتاب، هم تندخوانی را یاد می‌گیریم و هم می‌توانیم میزان تمرکز خود را افزایش دهیم. در وقت خود صرفه‌جویی کنیم و انرژی خود را هم ذخیره کنیم.

گزیده کتاب صفر تا صد تندخوانی در 30 روز

دراز کشیدن و قدم زدن وضعیت مناسبی برای مطالعه نیستند. اگر به چنین حالاتی هنگام مطالعه عادت دارید، بهتر است آن را ترک کنید. بهترین وضعیت مطالعه، نشستن در پشت میز مطالعه است. ارتفاع صندلی باید تا حدی باشد که کف پایتان با زمین موازی باشد. در این صورت، فشار اصلی نشستن، روی استخوان های نشیمنگاه خواهد بود. می توان از یک چهارپایه کوچک برای گذاشتن زیر پا استفاده کرد. ارتفاع میزتحریر در حالت عادی ۷۳ تا ۸۱ سانتیمتر است و میانگین ارتفاع نشیمن صندلی تا میز ۲۰ سانتی متر است. قوز نکنید و صاف بنشینید. صندلی شما نباید خیلی نرم یا خیلی سفت باشد و باید پشتی صاف داشته باشد تا در وضعیت درست نشستن قرار بگیرید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب صفر تا صد تندخوانی در 30 روز

مشخصات کتاب صفر تا صد تندخوانی در 30 روز

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 156

کنگره : LB1050/54‬‬

دیویی : 428/43‏‫‬‭‬‬‬

کتابشناسی ملی : 7528742

شابک : 978-622-7576-29-0‬‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب صفر تا صد تندخوانی در 30 روز