کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم)

آموزش، تمرین، سرگرمی

3 از 1 نظر

کتاب چاپی باشگاه مغز کودکان (جلد سوم)

صفحات کتاب : 64

معرفی کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم)

کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم) نوشته شده است تا شما –البته مغزتان - را یک لحظه هم تنها نگذارد. تمرینات در نظر گرفته شده در این کتاب از سویی و آموزش ها و نکات کاربردی از سوی دیگر، دست به دست هم داده اند تا در طی ۱۶ جلسه، مغز شما را در هفت حیطه ی شناختی مهم حافظه، توجه، مهارت های بصری-فضایی، حل مساله و منطق، مهارت های محاسباتی، بازشناسی چهره و احساسات و مهارت های کلامی بیش از پیش توانمند سازند.

مجموعه ی باشگاه مغز کودکان برای والدین و معلمانی است که باور دارند، یادگیری و سرگرمی برای کودکان باید در کنار هم باشد. ما در این مجموعه به دنبال آن هستیم تا به کودکان یاد دهیم چگونه از عملکردهای متعدد مغزی خود (مانند توجه و حافظه) استفاده کرده و تمرینات این مجموعه را حل کنند؛ تمریناتی که به صورت هدف دار، پله پله و به تدریج از آسان به دشوار چیده شده اند و در هر پله کودک را با چالش جدیدی مواجه می سازند.

در کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم) شخصیت های کارتونی متنوعی (مثل بچه موشی و بچه پیشی) هم به کمک ما آمده اند تا بتوانند کودک را در این مسیر تشویق کنند. اگر شما هم مثل ما باور دارید که سن کودکی، بهترین سن برای رشد و ارتقای عملکردهای مغزی است، پس در این مسیر با ما همراه شوید.

در کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم) نیز همچون دو کتاب قبلی، سعی شده با طراحی تمرینات متنوع و چالش برانگیز در 24 پله، انواع حافظه از جمله حافظه چهره ها و حافظه لغات را به تدریج بهبود بخشیم. تمرینات این کتاب ارتباط نزدیک تری با دنیای واقعی دارند تا شما بتوانید از مهارت های کسب شده در این تمرینات، در عملکردهای روزمره نیز استفاده کنید. در این کتاب، علاوه بر تمرینات روزانه، آموزش های کاربردی را نیز ارائه کرده ایم که استفاده از آن ها در زندگی روزمره، تاثیری مضاعف در ارتقای عملکرد حافظه خواهد داشت. پس با ما در کتاب باشگاه مغز (3)؛ حافظه و یادگیری همراه شوید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم)

مشخصات کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم)

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 64

کنگره : ‭BF385‬

دیویی : ‏‫‍‭[ج]153/14

کتابشناسی ملی : 6246959

شابک : ‫‭978-600-9890-95-8‬‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب باشگاه مغز کودکان (جلد سوم)