کتاب روحی جان سلام

مجموعه برگزیده نامه های مردمی به امام خمینی (ره)

3 از 1 نظر

ناشر: راه یار

نویسنده:

ویراستار: محمدرضا امینی

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 1.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 200

خلاصه کتاب روحی جان سلام

معرفی کتاب روحی جان سلام

کتاب روحی جان سلام نوشته پژمان عرب است. کتاب روحی جان سلام که انتشارات راه یار منتشر کرده است مجموعه برگزیده نامه های مردمی به امام خمینی(ره) است. کتاب روحی جان سلام مجموعه ای نامه است از مردم مخصوصا کودکان به امام خمینی (ره) این نامه ها حاوی نکات فوق العاده بااهمیت و جذاب در موضوعات متنوعی است که یک منبع دست اول و بی واسطه محسوب می شوند که قابلیت تحقیق و پژوهش و گزارشات علمی متقنی توسط اساتید و پژوهشگران علوم انسانی (مردم شناسی، جامعه شناسی، علوم سیاسی، مطالعات فرهنگی، روانشناسی و ...) را دارند. 

از دیگر مزیت‌های مهم این نامه‌ها، وجود قصه و روایت‌های بکر بیشماری است که قطعا می‌تواند دستمایه تولید صدها اثر هنری ـ رسانه‌ای جذاب و تازه شود.

گزیده کتاب روحی جان سلام

نامه ای به امام عزیزم:

ضمن عرض سلام، سلامتی شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم. امیدوارم که حال شما خوب باشد. امام، تو تنها آرزوی کشور ما هستی و من همیشه دعا برای شما می کنم. این شما بودید که سلطنت پهلوی را شکست دادید و جمهوری اسلامی برای ما آوردید؛ و من با اینکه کودکی ده ساله بیشتر نیستم، دوست دارم تا به رحمت خدا نرفته ام، شما را ببینم و در آغوشت بنشینم. امام، من برای شما و رزمندگان دعا می کنم و دلم می خواهد اگر شما را ندیدم، نامه ای که نوشته ام، به دست شما برسد و جواب نامه ام را زود بدهید. امام عزیز، من عکس خود را برای شما می فرستم و شما هم یک عکس درخشان خود را برای من در نامه بفرستید. امام، من خیلی دوست دارم به جبهه بروم و خیلی هم اصرار می کردم، ولی این مدیر خوبی که دارم، یک روز سرکلاس ما آمد و گفت مدرسه هم یک سنگر است، سنگرها را حفظ کنید؛ و من از وقتی این حرف را شنیدم، خیلی درس می خوانم و دیگر به فکر جبهه رفتن کم افتادم؛ ولی به جبهه به اندازۀ توانایی خود کمک می کنم.

خداحافظ. امام، خدانگهدار تو. خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی(عج)، خمینی را نگهدار. فرزند شما، حمیدرضا امتحانی از جهرم کلاس چهارم دبستان طالقانی.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها روحی جان سلام

مشخصات کتاب روحی جان سلام

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 200

کنگره : ‏‫‬‭DSR1576/2‏

دیویی : ‏‫‬‭955/0842

کتابشناسی ملی : 6884486

شابک : ‏‫‭978-622-668965-6‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره روحی جان سلام