کتاب یک سفر شیرین

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی یک سفر شیرین

حجم دانلود: 4.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 25

معرفی کتاب یک سفر شیرین

کتاب یک سفر شیرین دربرگیرنده خاطرات سفر ماجراجویانه این شاعر و نویسنده به کشوری است که هنوز برای مردم ما ناآشنا و غریبه مانده است. سادات موسوی خود درباره کتاب یک سفر شیرین می گوید: «در ابتدای سفر، حتی یک درصد هم به انتشار سفرنامه ام فکر نمی کردم. یک روز گذشت، دو روز گذشت و کم کم دیدم چقدر این همسایه برای ما غریبه است. احساس کردم دردها و دغدغه های جامعه ی پاکستان، خیلی برای جامعه امروز ایرانی حرف دارد. این شد که تصمیم گرفتم هرطور شده خاطراتم را سر و سامان بدهم و منتشر کنم».


گزیده‌ای از کتاب یک سفر شیرین

مخاطب با خواندن کتاب یک سفر شیرین با نویسنده همراه می شود و تجربه سفری در متن جامعه پاکستان را تجربه می کند. در خلال این سفر با روحیات و رفتار اجتماعی مردم پاکستان و تفکرات آن ها در مورد مسائل سیاسی و بین المللی آشنا می شویم.


این کتاب حاوی اطلاعات ارزشمندی درباره جایگاه های گروه های تروریستی در پاکستان و تأثیر آن بر این کشور است. وضعیت زبان و ادبیات در این کشور، نظام آموزشی و دانشگاهی و همچنین وضعیت شیعیان در این کشور از دیگر مطالبی است که با زبانی شیرین و طنزآمیز در روزنامه پاکستان مطرح شده است. در انتهای کتاب یک سفر شیرین نیز چند صفحه ای به تصاویر این سفر اختصاص یافته است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب یک سفر شیرین

مشخصات کتاب یک سفر شیرین

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 25

دیویی : 8‮فا‬1

کتابشناسی ملی : 5714794

شابک : 978-622-6090-97-1

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب یک سفر شیرین

98933****6552

سلام خیلی بد

1400/5/23

پاسخ