کتاب شب صورتی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی شب صورتی

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 388

معرفی کتاب شب صورتی

مدیریت عشق مسئله کتاب شب صورتی است. داستان کتاب به مدیریت عشق یک نوجوان می پردازد. نوجوانی که در شهر یزد عاشق می شود و پیرمردی به کمک او می آید.

در کتاب شب صورتی قهرمان داستان ما تفاوت ویژه‌ای با قهرمانان این قصه‌ها دارد شاید این اولین بار است که پسری بی‌آنکه حتی به دوستی با دختر مورد علاقه اش فکر کند عاشق و واله شده باشد. هیچ خیال باطلی در ذهن سینا نیست. او فقط یک خواسته دارد «نگین» به او برسد هرچند سال که می‌خواهد طول بکشد. هرچه قدر که می‌خواهد دور باشند. هرچه می‌شود بشود فقط نگین سهم دیگری نشود.

فضای کتاب شب صورتی در جغرافیای شهر یزد می گذرد و نویسنده در این رمان نیز مانند کتاب رویای نیمه شب نگاه مهدوی خود را حفظ کرده و در اختتامیه کتاب به نیمه شعبان و شخص امام زمان (عج) توجه دارد.

گزیده کتاب شب صورتی

تو دنیا میلیون‌ها دخترن که من بهشون فکر نمی‌کنم. برام مهم نیس که کی بهشون نگاه می‌کنه و کی باشون ازدواج می‌کنه و چی به سرشون میاد. نگینم مثل یکی از اونا.

 چرا باید از حالا بخاطر اون حرص و جوش بخورم؟ کاش هفت هشت سال دیگه می‌دیدمش و عاشقش می‌شدم و قبل از اینکه یکی دیگه یکی اونو از چنگم دربیاره باش ازدواج می‌کردم. زیر دوش که ایستاد. چشم‌هایش را بست. آرزو کرد کاش آب گرم همه رشته‌های چسبناک نگرانی را که به جسم و جانش پیچیده بود می‌شست و با خود می‌برد.


کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب شب صورتی

مشخصات کتاب شب صورتی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 388

کنگره : PIR8087 ‭/‮الف‬245‏‫‬‭ش2 1398

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 5568388

شابک : 978-964-531-878-7

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب شب صورتی