کتاب در فرانسه تک درختی هست

تاملاتی در جهان انقلاب اسلامی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی در فرانسه تک درختی هست

حجم دانلود: 1.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 119

معرفی کتاب در فرانسه تک درختی هست

کتاب در فرانسه تک درختی هست عنوان تازه ترین کتابی است که با تأملی بر جهان انقلاب اسلامی ایران به قلم وحید جلیلی چاپ شده است.

کتاب در فرانسه تک درختی هست مخاطب را با پیش آمدها و تأثیرات انقلاب اسلامی بر جهان، انحرافات پیش پای انقلاب و افق های پیش رو و مسیر پیشرفت های انقلاب آشنا می کند.

«مکتب ملکوتی جمع»، «غزه در محاصره؛ جهان در اشغال»، حزب الله از نوع «حزب الله»، «اسلام جهاد، مبنای مسجد آباد»، «استراتژی سطل آب! »، «آزمایشگاه های سلاح کشتارجمعی در کنار کتابخانه های حقوق بشر»، «گر خانه محقر است و تاریک بردیده روشنت نشانم! »، «لیبرالیسم عِلّیّۀ امپر الیسم»، «در فرانسه تک درختی هست» و «عهد مالک و خاورمیانۀ جدید» ۱۰ سرفصلی است که مطالب این کتاب را تشکیل می دهند.

گزیده کتاب در فرانسه تک درختی هست

غزه در محاصره است.

«طنطاوی »** دست برادر دینی اش، شیمون پرز را به گرمی می فشارد. خادم حرمین شریفین جایزۀ ترور نصرالله را هر روز بالاتر می برد. انجم نحجتیه در واکنش به درگیری جهودها با فلسطینی های ناصبی، «اللّهُمَّ اشْغِل الظّالمینَ بالظّالمین» می خواند. 

منادیان ذوب در ولایت، بالاخره اختلافاتی را که نداشتند، با دوستان جداافتاده شان کنار می گذارند و در برابر «دشمن » مشترک، ندای وحدت سر می دهند. استالینیست ها در دانشگاه تهران با فریاد مرگ بر دیکتاتور، منجی آزادی خواهشان در گوانتانامو و ابوغریب را صدا می کنند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب در فرانسه تک درختی هست

مشخصات کتاب در فرانسه تک درختی هست

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 119

کنگره : ‏‫‭‭‭‭‭DSR1564‭ /ت2‬‏‫‭‭ج8 1396

دیویی : ‏‫‭‬‮‭955/083

کتابشناسی ملی : 3786751

شابک : ‏‫‬‭978-964-531-818-3

سال نشر : 1396

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب در فرانسه تک درختی هست