کتاب یک عمر در یک ساعت

0 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 144

خلاصه کتاب یک عمر در یک ساعت

معرفی کتاب یک عمر در یک ساعت

کتاب یک عمر در یک ساعت، کتابی است که پاسخ بسیاری از سوالات زندگی‌تان و چرایی و چگونگی داشتن زندگی سراسر خوشبختی را به شما هدیه می‌کند. همه ما در زندگی با سوال‌هایی روبه‌رو می‌شویم, مثل:

– غریزه طبیعی را چگونه می‌توان درک کرد؟

– آیا میزان گسترده طلاق که هر دولتی را به انحطاط می‌کشاند , به علت نشناختن این غریزه است؟

-کودکانی که از طریق این غریزه دچار آسیب می‌شوند , از برخورد صحیح نداشتن والدینشان با این موضوع دچار آسیب شده‌اند؟و...

گزیده کتاب یک عمر در یک ساعت

افراد بهاری پر از همه چیزن! غیر از غم و ناامیدی و هر آنچه منفی است، یعنی این‌ها کلکسیون همه مثبت‌ها هستن؛ از انرژی، مثبت‌اندیشی، توان بالا، میل جنسی بالا، ذهن فعال، بدن فعال، احساس خوب، منطق خوب، بدن سالم و روح پرانرژی و هزارویک خلاقیت و چیز خوب. اما هر کسی تو این دنیا دنبال چیزی می‌ره که نداره و برای داشتن چیزی مشتاقه که تا حالا درکش نکرده یا حداقل کمتر داشته و این مسئله نشون می‌ده که تعریف خوب و بد تا حدود زیادی  متغیره و برای افراد متفاوت.

 اما به‌طورکلی این افراد عاشق غم، ناامیدی، فضای بُهت‌زده و هزارویک بدبیاری هستن، واسه همین یه جملة معروفی دارن به اسم قانون مُرفی که می‌گه «همیشه همه چیزها در بدترین و نامناسب‌ترین زمان به خطا می‌رن و کارها رو لنگ می‌ذارن» که شخصی که همیشه بدشانسی میاره، توجه عمیقی به این قانون داره. در اینکه هر خطای ممکنی رخ می‌ده شکی نیست، اما از کجا می‌دونی واسه تو رخ می‌ده، یا واسه عزیزانت اتفاق می‌افته؟! یا اصلاً چه موقع حادث می‌شه؟

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 144

کنگره : R135

دیویی : 610/955

کتابشناسی ملی : 7327882

شابک : 978-622-220-670-3

سال نشر : 1399

نظرات