کتاب شکستن عادت های خود

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی شکستن عادت های خود

حجم دانلود: 4.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 408

معرفی کتاب شکستن عادت های خود

کتاب شکستن عادت های خود نوشته جو دیسپنزا است که توسط فریبا جعفری نمینی ترجمه شده و در انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است. شما محکوم به زندگی با طرح ژنتیکی خود نیستید. شما مجبور نیستید مسیر مشخصی را در زندگی طی کنید و به یک مقصد از پیش تعیین شده برسید. دانش جدیدی در حال ظهور است که همه انسان ها را قادر می سازد تا همان واقعیتی را برای زندگیشان انتخاب کنند که خود می خواهند.

دکتر جو دیسپنزا، نویسنده، سخنران، پژوهشگر و پزشک مشهور، در کتاب شکستن عادت های خود علوم فیزیک کوانتوم، عصب شناسی، شیمی مغز، بیولوژی و ژنتیک را باهم ترکیب می کند تا به شما نشان دهد که به راستی توانایی شما در ساختن زندگی ای که خواهانش هستید تا چه اندازه است.

در کتاب شکستن عادت های خود، نه تنها به شما دانش لازم برای تغییر دادن هر جنبه ای از زندگیتان آموزش داده می شود، بلکه گام به گام ابزارهایی در اختیارتان قرار داده می شود تا آنچه را می آموزید به کار بگیرید و تغییراتی محسوس و قابل اندازه گیری در هر زمینه از زندگی خود ایجاد کنید.

دکتر جو دیسپنزا از رازهای باستانی پرده برمی دارد و فاصله بین علم و معنویت را از بین می برد. وی در کارگاه ها و سمینارهای قدرتمندش به هزاران نفر در 24 کشور مختلف کمک کرده است تا از این اصول برای تغییر خود و زندگی شان استفاده کنند. وقتی عادت خود بودن را ترک کنید و ذهنتان را تغییر دهید، زندگی شما دیگر هرگز مثل سابق نخواهد شد؟

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب شکستن عادت های خود

مشخصات کتاب شکستن عادت های خود

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 408

کنگره : ‫‭BF637

دیویی : ‏‫‭158/1‬‬

کتابشناسی ملی : 7383720

شابک : ‫‬978-622-220680-2

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب شکستن عادت های خود