کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)

کار فرهنگی و روش های مدیریت آن در آیینه ی بیانات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 29.4 مگا بایت

خلاصه کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)

معرفی کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)

کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم) نوشته محمدرضا طاهری و مجید تقی زاده است این کتاب به کار فرهنگی و روش های مدیریت آن در آیینه ی بیانات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب می پردازد.

امام خمینی و رهبر معظم انقلاب هر دو نمونه های تمام عیار مدیریت موفق فعالیت های فرهنگی بودند. در این کتاب به این پرداخته می شود که فرهنگ چیست و کار فرهنگی باید چگونه باشد؛ تهاجم فرهنگی با چه برنامه ای کار می کند و روش های مقابله با آن چیست و چطور برای جوامع خطرناک است، همچنین شیوه های مدیریت در این کتاب مختصرا بیان شده است . 

گزیده کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)

خانواده از نظر اسلام ، خانواده یک رکن بزرگ است. اگر باشد و سالمش باشد و تربیت درست باشد، در پیشرفت کار جامعه به صورتی که اسلام می خواهد، تاثیر زیادی دارد. اسلام می خواهد این کانون تشکیل بشود و به وجود بیاید. ( بیانات در دیدار طلاب سال ۸۹ )

وقتی در یک جامعه ای خانواده متزلزل شد و از بین رفت، مفاسد در این جامعه نهادینه می شود. اگر ما توانستیم در زمینه زن و خانواده و همسر، درست فکر کنیم، درست تصمیم بگیریم و درست عمل کنیم ، بدانید که آینده این کشور تضمین شده است. ( بیانات دیدار با دانشجویان شهید بهشتی سال۸۲)

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)

مشخصات کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)

نوع اثر : کتاب

کنگره : ‏‫‭HM621‏‫‭/ط2ک2 1398

دیویی : ‫‭306

کتابشناسی ملی : ‏‫ 5374185‬

شابک : 978-600-8200-92-5

سال نشر : 1398

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد دوم)