کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)

کار فرهنگی و روش های مدیریت آن در آیینه ی بیانات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)

حجم دانلود: 23.6 مگا بایت

معرفی کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)

کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول) نوشته محمدرضا طاهری و مجید تقی زاده است این کتاب به کار فرهنگی و روش های مدیریت آن در آیینه ی بیانات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب می پردازد. امام خمینی و رهبر معظم انقلاب هر دو نمونه های تمام عیار مدیریت موفق فعالیت های فرهنگی بودند.

در کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد، به این پرداخته می شود که فرهنگ چیست و کار فرهنگی باید چگونه باشد؛ تهاجم فرهنگی با چه برنامه ای کار می کند و روش های مقابله با آن چیست و چطور برای جوامع خطرناک است، همچنین شیوه های مدیریت در این کتاب مختصرا بیان شده است. در جلد اول در نکات راهبردی مدیریت فرهنگی پرداخته شده است.

گزیده کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)

اصلاح فکر ، زدودن انحرافات و تردیدها و عمق بخشی به اعتقادات : اولین کار پیامبر مکرم اثاره ی عقل است، بر شوراندن قدرت تفکر است ؛ قدرت تفکر را در یک جامعه تقویت کردن. این ، حلال مشکلات است. 

عقل است که انسان را به دین راهبرد می کند ، انسان را به دین می کشاند. عقل است که انسان را در مقابل خدا به عبودیت وادار می کند. عقل است که انسان را از اعمال سفیهانه و جهالت آمیز و دل دادن به دنیا باز می دارد ؛ عقل این است. لذا اول کار این است که تقویت نیروی عقل و خرد در جامعه انجام بگیرد؛ تکلیف ما هم این است. ( دیدار رهبری با دولت۸۰/۶/۵ )

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)

مشخصات کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)

نوع اثر : کتاب

کنگره : ‏‫‭HM621‏‫‭/ط2ک2 1398

دیویی : ‫‭306

کتابشناسی ملی : ‬5374185

شابک : 978-600-8200-92-5

سال نشر : 1398

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب کار فرهنگی نقشه می خواهد (جلد اول)