کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام

برگ هایی از زندگی مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی فرزند ابوتراب علیه السلام

حجم دانلود: 1.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 100

معرفی کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام

کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام به برگ هایی از زندگی شهید مرحوم سید علی اکبر ابوترابی می پردازد. در این مجموعه کتاب که با عنوان «پا برهنه» طراحی و تولید شده است، تلاش شده است تا گوشه ای از زندگی و سیره فردی، اجتماعی و سیاسی چند تن از مسئولین و خدمت گزاران راستین جمهوری اسلامی را در قالب خاطرات کوتاه به تصویر کشیده است. هدف این مجموعه این است که می خواهیم ببینینم مسئولین جمهوری اسلامی چگونه باید باشند و مسئولین فعلی با چه محک و معیاری سنجیده می شوند و نسبت شان با آرمان های انقلاب اسلامی در مورد کارگزاران حکومت چیست؟ 

گزیده کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام

پدربزرگم وصیت کرده بود وقتی آسیدعلی اکبر ازدواج کرد، مبلغ هجده هزار تومان به ایشان کمک شود تا خانه بخرند. یک روز پدرم به منزل ما آمد و این مبلغ را به من داد و گفت: «این پول برای آسیدعلی اکبر است. این را در جایی نگهداری کنید تا در زمان خودش به ایشان بدهیم. »

چند روز از این موضوع گذشته بود که آسیدعلی اکبر به منزل ما آمد. من هم که اصلاً حواسم سر جایش نبود، به ایشان گفتم: «حاج داداش، آقاجان هجده هزار تومان به من دادند تا شما با آن خانه بخرید. » ایشان تا این حرف را شنید ذوق کرد و انگار داشت از خوش حالی بال درمی آورد، پرسید: «کو؟ پول کجاست؟ » گفتم: «توی کمد. » گفت: «برو آن پول را بیاور. » پول را به ایشان دادم و پرسیدم: «الان این پول را برای چه می خواهید؟ »

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام

مشخصات کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : پا برهنه

صفحات کتاب : 100

کنگره : ‏‫DSR1670‭‬ ‭/‮الف‬2آ3 1395

دیویی : ‏‫‬‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 4600892

شابک : 978-600-97070-3-4

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب فرزند ابوتراب علیه السلام