کتاب جاسوس بازی

نگاهی به زندگی و خاطرات مدافع حرم شهید محمدحسن (رسول) خلیلی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 12.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 280

خلاصه کتاب جاسوس بازی

معرفی کتاب جاسوس بازی

کتاب جاسوس بازی داستانی واقعی از ایرانی هایی که به هر دلیل و انگیزه، به کشور خود خیانت کردند. آنچه در کتاب جاسوس بازی خواهید خواند، نه داستان‌هایی پلیسی است به‌شیوۀ آگاتا کریست و  نه قصه‌هایی هیجانی به‌تقلید از جیمز باند! داستان‌های آن‌ها، واقعی بودند یا تخیلی، متعلق به عصر و زمان و مکان خودشان بودند.

 ماجراهایی بسیار تلخ است از برخی افراد که خواسته یا ناخواسته، خود را قربانی بیگانگان کردند و در نهایت اینکه هیچ‌کدام از این ماجراها، تخیلی، داستان و ساخته‌ و‌ پرداختۀ ذهن یک داستان‌نویس نیستند. همۀ آنچه خواهید خواند، حوادثی است که چه‌بسا به ریختن خون‌های بی‌گناهان بسیاری منجر شده است تا دشمنان از دست‌اندازی به کشور عزیزمان ایران، ناکام بمانند.

گزیده کتاب جاسوس بازی

در جدول براندازی رجوی که در واقع همان مراحل فاز نظامی را تشکیل می‌داد، مرحلهٔ اول بی‌آینده کردن نظام نام داشت و از ۳۰ خرداد ۶۰ شروع شد و تا تابستان ۶۱ طول کشید. در این مرحله قرار بر این بود تا با ترور مسئولان نظام، ثبات و آیندهٔ انقلاب از میان برود و به‌جای آن، مجاهدین خلق به‌عنوان جانشین ادارهٔ نظام و انقلاب معرفی و تثبیت شود. منافقین در این مرحله از نفوذی‌های خود که از روزهای ابتدایی انقلاب موفق به ورود به نهادها و ساختارهای اصلی و حساس نظام شده بودند، بیشترین استفاده را کردند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها جاسوس بازی

مشخصات کتاب جاسوس بازی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 280

کنگره : UB251‬

دیویی : 327/120955‬

کتابشناسی ملی : 5959100

شابک : 978-622-6609-69-2‬‬

سال نشر : 1398

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره جاسوس بازی