کتاب مصاحبه با خون آشام

3 از 1 نظر

ناشر: متخصصان

نویسنده:

مترجم: صدف علی نیا

کتاب الکترونیکی مصاحبه با خون آشام

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 465

معرفی کتاب مصاحبه با خون آشام

کتاب مصاحبه با خون آشام نوشته آن رایس و با ترجمه صدف علی ‌نیا آشنا منتشر شده است. این کتاب داستان مصاحبه یک خون‌آشام با یک خبرنگار درباره زندگی‌اش است که یک فیلم سینمایی با همین نام هم از آن ساخته شده است. 

خون آشامی به نام لوئیس دو پوینت دو لاک داستان زندگی 200 ساله خود را برای خبرنگاری تعریف می کند. در سال 1791 ، لوئیس یک جوان مزارعدار و ساکن لوئیزیانا است. او که از مرگ برادر خود افسرده شده بود ، قصد خودکشی داشت که با خون آشامی به نام لستات برخورد. لستات که آرزوی ملحق شدن لوئیس به گروه خون آشامان را در سر داشت لوئیس را به یک خون آشام تبدیل می کند و این دو به همدم جاودانه تبدیل می شوند. 

لستات وقت خود را صرف تغذیه از برده ها می کند در حالی که لوئیس که قتل انسان ها را برای زنده ماندن از نظر اخلاقی خلاف اخلاق می داند ، از حیوانات تغذیه می کند. برده های لویی متوجه هیولایی که با آن ها زندگی می کند می شوند و برای کشتنش قیام می کنند ، لویی و لستات مجبور به ترک می شوند. لویی مزارع خود را آتش می زند. او و لستات برده ها را می کشند تا از انتشار خبر خون آشام هایی که در لوئیزیانا زندگی می کنند ، جلوگیری کنند. به تدریج ، لویی تحت فشار لستات کمر خم می کند و شروع به تغذیه از انسان می کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب مصاحبه با خون آشام

مشخصات کتاب مصاحبه با خون آشام

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 465

کنگره : PS3560

دیویی : ‫‭813/54‬‬

کتابشناسی ملی : 7409965

شابک : 978-622-292-160-6

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب مصاحبه با خون آشام