کتاب استادی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی استادی

حجم دانلود: 4.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 400

معرفی کتاب استادی

کتاب استادی نوشته رابرت گرین است و توسط فاطمه باغستانی ترجمه شده است. والاترین شکل قدرت استادی است. رابرت گرین عمری را صرف مطالعه درباره قوانین قدرت کرده است. اکنون او مسیر مرموزی که قدرتمندترین افراد تاریخ آن را طی کرده‌اند به ما نشان می‌دهد. هر یک از ما درون خویش پتانسیل تبدیل شدن به یک استاد را داریم، به شرط آنکه انتخاب کنیم آن ها را در طول یک سفر پرچالش اما شفاف در کتاب استادی دنبال کنیم. 

رازهای حوزه ای را که انتخاب کرده اید، یاد بگیرید، خود را وقف یک دوره دشوار کارآموزی کنید، دانش نهانی ای را که از سال‌ها تجربه می‌آید جذب کنید، از رقبای گذشته درهوشمندی و ذکاوت پیشی بگیرید، الگوهای موجود برتری را درنوردید. رفتار اینشتین، داروین و ۹ استاد معاصر را که در کتاب استادی  با آن‌ها مصاحبه شده است، به خوبی مطالعه کنید. از شوق درون خویش رونمایی کنید و استاد شوید. 

رابرت گرین نویسنده و سخنران مشهور امریکایی است که کتاب‌های فراوانی در حوزه استراتژی، قدرت و اغواگری تالیف کرده است. او در لس‌آنجلس بزرگ شده است. گرین در مصاحبه‌های مختلف اظهار کرده است که قبل از نویسندگی، شغل های زیاد دیگری همچون مترجمی، سردبیری مجله و فیلم‌نامه‌نویسی را تجربه کرده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب استادی

مشخصات کتاب استادی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 400

کنگره : ‏‫‬‭‬‭‬‭BF637

دیویی : ‫‬‭‬‭‬‭158

کتابشناسی ملی : 6082285

شابک : 978-622-220-153-1‬‬

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب استادی