کتاب به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن

ادامه کتاب به بچه ها گفتن، از بچه ها شنیدن

3 از 1 نظر

کتاب چاپی به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن

صفحات کتاب : 272

معرفی کتاب به نوجوانان گفتن از نوجوانان شنیدن

کتاب به نوجوانان گفتن از نوجوانان شنیدن کتابی در زمینه روانشناسی است که آدل فابر آن را با توجه به دانسته‌ها و تحقیقات خود نوشته است و در این زمینه از الین مازلیش کمک‌های خوبی گرفته است. آدل فابر یک دارنده جایزه ارتباط کودکان و بزرگسالان است که یکی از جوایز بین المللی به حساب می‌آید.

کتاب به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن در ایران توسط ناشران مختلفی از جمله سلسله مهر، دایره و چند انتشارات دیگر چاپ شده و مترجم هر انتشارات متفاوت از انتشارات دیگر است. می‌توان از مترجمین این کتاب به هانیه حق نبی مطلق و اصغر اندرودی اشاره کرد که بهترین‌ترجمه را انجام داده‌اند.

سخنی از آدل فابر و الین مازلیش

«کتاب به نوجوانان گفتن از نوجوانان شنیدن کتابی است که با کمک والدین و فرزندان نوجوان آنها که در ایسلند و نیویورک زندگی می‌کردند آماده سازی شده است. اگر به صورت ساده بخواهیم این کتاب را معرفی کنیم به این شکل است که در این کتاب گروه‌های بسیاری را به یک گروه تبدیل کرده و خودمان را هم به یک نفر.»

زندگی همراه با نوجوان‌های امروزی برای بزرگسالان بسیار مشکل است این را همه می‌دانیم. اما باید یادمان باشد که چطور باید در این سال‌های حیاتی این نوجوانان را حمایت و کمکشان کنیم تا در آینده به افرادی تبهکار تبدیل نشوند. در این زمان باید قوانین و مقررات و همچنین گفته‌های قدیمی را به خاطرات بسپاریم و به روز باشیم و با عقاید و قوانین روز پیشروی کنیم؛ تنها به این طریق است که می‌توانیم با روحیه و تفکرات نوجوانان و جوانان یکی شویم و سازگاری پیدا کنیم.

کتاب به نوجوانان گفتن از نوجوانان شنیدن در رابطه با این موضوع صحبت می‌کند و به شما یاد می‌دهد که چطور به این جمله جامه عمل بپوشانید تا بتوانید به خوبی و به راحتی با جوانان و نوجوانان خود ارتباط برقرار کنید. این کتاب طبق فهرستی که در پایین برای شما آورده‌ایم پیش می‌رود.
این کتاب علاوه بر برقراری رابطه بزرگسالان با نوجوانان و جوانان برای خود نوجوانان و جوانان هم مفید است و می‌توانند مطالب مفید و پر معنایی را در این کتاب پیدا کنند که باعث می‌شود از خیلی از کارهایی که در فکر دارند دست بکشند و به راه‌های خلاف کشیده نشوند. 

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن

مشخصات کتاب به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : گفت و شنود با نوجوانان

صفحات کتاب : 272

کنگره : ‏‫‬‮‭HQ799/15

دیویی : ‏‫‬‮‭306/874

کتابشناسی ملی : 6097913

شابک : 978-600-5722-13-0

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن