کتاب هنرمند فروش

چگونه هنرمندانه بفروشیم

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی هنرمند فروش

حجم دانلود: 2.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 122

معرفی کتاب هنرمند فروش

وحید رسولیان در کتاب هنرمند فروش: چگونه هنرمندانه بفروشیم، با ارائه‌ی تجربیات، تکنیک‌ها و استراتژی‌های خاص خود به شما کمک می‌کند تا به یک فروشنده‌ی ماهر و هنرمند تبدیل شوید.

درباره‌ی کتاب هنرمند فروش: چگونه هنرمندانه بفروشیم:

تکنیک‌های فروشندگی را نه ‌تنها برای موفقیت در کسب‌وکارهای امروزی، بلکه به ‌عنوان مهارت‌های ضروری زندگی باید فراگرفت؛ زیرا ما در بیشتر اوقات عرضه‌کننده‌ی خدمات به خانواده، دوستان و همکاران هستیم. در سال‌های اخیر با فراگیر شدن اینترنت، رفتار مصرف‌کنندگان تغییر یافته است. اکنون مشتریان حق انتخاب بیشتری دارند و نسبت به تحولات بازار آگاه‌تر هستند.

خود فروشندگان هرگز این موضوع را قبول ندارند و فکر می‌کنند فقط آن‌ها دانش فروشندگی را دارند، در صورتیکه امروزه تقریباً همه‌ی افراد در سطحی خاص، درگیر مسئله داد و ستد هستند. پزشکان، مشاوران املاک، معماران، مدیران بانک‌ها، مؤسسات تبلیغاتی و ... همگی در کسب‌وکار خود مهارت فروشندگی را فراگرفته‌اند و به ارائه خدمت به مشتریان می‌پردازند.

دنیای امروز، دنیای بسیار رقابتی است؛ بنابراین برای بقا و پیشرفت در چنین محیطی، باید از تکنیک‌های فروش و ترغیب مردم به خرید محصول آگاه باشیم. در قرن حاضر برای پیروزی شرکت‌ها در رقابت با یکدیگر، لازم است که فروشندگان بسیار مجرب باشند و آگاهی عمیقی نسبت به محصولی که می‌فروشند، داشته باشند. این کتاب به شما تمام تکنیک‌های لازم جهت بالا رفتن آگاهی‌تان از فروشندگی را ارئه می‌دهد.

کتاب هنرمند فروش: چگونه هنرمندانه بفروشیم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمام افرادی که در هر زمینه‌ای مشغول به کار هستند و می‌خواهند با تکنیک‌های فروش و فروشندگی آشنا شوند، مناسب است.

وحید رسولیان را بیشتر بشناسیم:

داستان فروشندگی او به سال‌های دور برمی‌گردد زمانیکه حدوداً 7 یا 8 ساله بود. در خانه‌ی آن‌ها 12 درخت هلو وجود داشت که وقتی به میوه می‌رسیدند باید آن‌ها را برداشت می‌کردند و می‌فروختند. روزی پدرش به او گفت: می‌توانی این میوه‌ها را ببری و بفروشی؟ از اینجا ماجرا آغاز شد.

وحید رسولیان تمام تکنیک‌های فروشندگی را سال‌ها با تجربیات خود یاد گرفته است و هم اکنون قصد دارد تمام آن نکات ارزشمند را در این کتاب به شما آموزش دهد.

جملات برگزیده‌ی کتاب هنرمند فروش: چگونه هنرمندانه بفروشیم:

- مردان بزرگ کسانی هستند که می‌دانند اندیشه‌ها بر جهان حکم می‌رانند. (امرسون)

- خط لوله فروش خود را از مشتری پر کنید، همیشه افراد بیشتری نسبت به زمانی که دارید، برای ملاقات در صف داشته باشید. (برایان تریسی)

- انگیزه فاکتوری است که باعث می‌شود شروع کنید و عادت عاملی است که موجب استمرار شما می‌شود. (جیم ران)

در بخشی از کتاب هنرمند فروش: چگونه هنرمندانه بفروشیم می‌خوانیم:

دیدگاه اول دیدگاه تولید است. زمانی که در عصر کشاورزی محصولات تا حدی از بین رفتند، مصرف وارد عصر صنعتی شد. در این عصر کالا زیاد شد و در ابتدا این نظریه عنوان شد که هر چه را تولید کنید، می‌توانید بفروشید و مشتری‌ها از شما خرید می‌کنند؛ فقط کافی است که مطلع شوند که چنین محصولی وجود دارد.

بازار تشنه‌ی محصول است.

مدتی گذشت و رقابت زیاد شد، شرکت‌های تولیدی زیادی مطرح و وارد عرصه رقابت شدند. وقتی رقابت زیادتر شد، توصیه شد که شرط فروش این است که باید یک محصول باکیفیت تولید کنید.

اکنون آن‌قدر رقابت زیاد شده است که حتی اگر کیفیت محصول شما مناسب باشد هم نمی‌توانید بفروشید. برای اینکه ما یک تعداد مشتریان ثابت و مصرف محدود داریم.

امروزه تعداد شرکت‌ها و تولیدکننده‌ها روز به روز بیشتر می‌شوند و آن‌ها نهایت تلاش خود را می‌کنند که مشتری را به سمت خودشان جذب کنند؛ بنابراین در اینجا دیدگاهی ‌مطرح شد به این صورت که تا قبل از این مشتری محصولتان را می‌خرید، اما در شرایط کنونی اگر می‌خواهید درآمد داشته باشید باید بتوانید محصولتان را به سمت مشتری و مصرف‌کننده هل دهید تا آن را بفروشید؛ چراکه مشتری خودش به سمت محصول نمی‌آید.

اینجا بود که تحول بزرگی رخ داد و ما به ابزارهای متعددی مانند ابزار تبلیغات به ‌عنوان ابزار یک فروشنده‌ی حرفه‌ای نیاز پیدا کردیم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب هنرمند فروش

مشخصات کتاب هنرمند فروش

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 122

کنگره : ‏‫‬‭‬‮‭‮‬‮‭HF5438/25

دیویی : ‏‫‬‭‬‮‭‮‭658/85

کتابشناسی ملی : 7411933

شابک : 9786227527599

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب هنرمند فروش

98939****3771

با سلام و عرض ادب
کتاب هنرمند فروش کتاب کاملآ کاربردی در خصوص مدیریت فروش و فروشندگی است
این کتاب را نه یک بار بلکه صد بار باید بخوانید

1399/11/20

پاسخ