کتاب ارتباط با تکنولوژی

راهنمایی برای تعاملات دیجیتالی حرفه ای

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی ارتباط با تکنولوژی

حجم دانلود: 1.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 108

ارتباط با تکنولوژی

گستره‌ی حوزه‌ی ارتباط با شرایط مختلفی همراه بوده است که این موضوع موجب تولید کتاب‌های مختلف جهت مطالعه‌ی ارتباط و نحوه‌ی تعامل تاثیر‌گذار با دیگران مانند اعضای خانواده، دوستان، و همکاران در محیط کار شده است. 

این موضوعات ارتباطی شامل ارتباط رایانه‌ای، ارتباط گروهی، مصاحبه‌ی مؤثر، شنیدار، صحبت در جمع و نوشتار است. هر کدام از این موارد ارزشمند بوده و در زندگی روزانه ما رخ می‌دهد.

در مورد بسیاری از ما، اکثر وقت روزانه‌ی ما در محل کار یا محیط حرفه‌ای مرتبط با شغل ما، صرف می‌شود. با توجه به نقش بسیار مهم کار در تجربه کاری و هویت حرفه‌ای شخصی ما، شناخت رابطه میان تصویر و ارتباط حائز اهمیت است. در مطالعه‌ی این رابطه، بررسی یکی دیگر از عناصر مهم زندگی و کار ما حائز اهمیت است: تکنولوژی؛ دستگاه‌های تکنولوژیکی موجب تغییر نحوه‌ی ارتباط و تعامل ما، انجام وظایف کاری و شکل‌گیری تصاویر حرفه‌ای شده است.

 صرف‌نظر از نوع صنعت یا سمت فردی، روش‌های انجام وظایف و مدیریت روابط از سوی کارمندان، در برگیرنده‌ ی هر دو رویکرد ارتباط و تکنولوژی است.

توانایی جهت ارتباط مؤثر در محل کار برای موفقیت شخصی و شغلی شما بسیار مهم است.

دکتر رنی رابینسون دارای یک دهه تجربه‌ در حوزه آموزش است. او در آموزش خود با پرسش‌های مختلفی از سوی دانشجویان مواجه می‌شود که می‌توان به نحوه‌ی گذار از کلاس درس به محل کار و نحوه‌ی استفاده از ارتباط مؤثر جهت برآورده کردن اهداف حرفه‌ای و به دست آوردن موقعیت‌های مورد نظر، اشاره کرد. در پاسخ به این پرسش‌ها و جهت کسب فرصت کاری با دانشجویان دانشگاه، دکتر رابینسون این کتاب را به آن‌ها تقدیم کرده است. دانشجویان وی موجب ترغیب هر چه بیشتر وی جهت نگارش این کتاب شده‌اند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ارتباط با تکنولوژی

مشخصات کتاب ارتباط با تکنولوژی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 108

کنگره : ‏‫‬‮‭HD30/3‏‫‭‏‫‮‭

دیویی : ‏‫‬‮‭658/45

کتابشناسی ملی : 6087882

شابک : ‏‫‬978-600-877262-0

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب ارتباط با تکنولوژی