کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی

حجم دانلود: 1.8 مگا بایت
صفحات کتاب : 162

معرفی کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی

کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی، تالیف احسان پوری، از روابط عمومی که هنری برای پیوند زدن دل هاست سخن می گوید. به کمک ابزارهای نوین ارتباطی سرعت ارتباطات بیشتر، فاصله ها کمتر، صداها شنیدنی تر و گستره مخاطبان وسعتی نامحدود یافته است.

دهکده جهانی مارشال مک لوهان به مدد سرویس ها و خدمات ارایه شده بر بستر فناوری اطلاعات، جهان مدرن با شکوهی را شکل داده است. دنیایی که تکنولوژی های نوین ارتباطات و اطلاعات مرزهای زمان و مکان را در آن حذف کرده اند و مفهوم ارتباطات را در همه امور آن جاری ساخته است.

فصل اول کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی، به زبانی ساده به مفهوم فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاثیر آن بر حرفه روابط عمومی پرداخته است. در این فصل با تاکید بر اصل مخاطب محوری در رشته روابط عمومی به تبیین نقش و جایگاه فناوری های اطلاعات و ارتباطات در فرآیند اطلاع رسانی اشاره می شود. فصل دوم به معرفی و کاربرد ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فناوری های نوین ارتباطی پرداخته است. کارورز روابط عمومی در این فصل با کاربرد ابزارهای ارتباطی نوین در حرفه اش و مزایا و معایب هرکدام آشنا می شود.

همچنین از آن جا که مخاطبان کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی دانشجویان، کارورزان، فعالان و علاقه مندان رشته های روابط عمومی، علوم ارتباطات، روزنامه نگاری و مدیریت رسانه هستند، از بیان مفاهیم فنی و مهندسی پرهیز شده و صرفا مفاهیم کاربردی در اطلاع رسانی و حرفه روابط عمومی در جهت ارتقای آگاهی های مورد نیاز مورد توجه بوده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی

مشخصات کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 162

کنگره : ‏‫‬‭ḤD59‏‫‬‭/پ86ک2 1395

دیویی : ‏‫‬‭659/20285

کتابشناسی ملی : 4473778

شابک : 978-600-8415-62-6

سال نشر : 1395

نظرات درباره کتاب کاربرد فناوری اطلاعات در روابط عمومی