کتاب انسان 250 ساله (حلقه سوم)

جلد گالینگور

3 از 1 نظر
موضوعات:

کتاب چاپی انسان 250 ساله (حلقه سوم) (چاپ قدیم)

صفحات کتاب : 896
توصیف مختصر : چاپ قدیم

معرفی کتاب انسان 250 ساله (حلقه سوم)

در کتاب انسان ۲۵۰ ساله(حلقه سوم) استراتژی انسان ۲۵۰ ساله در قالب چهار دوران جریان امامت، مورد بررسی قرار گرفته است. بنابراین کتاب دارای چهار فصل اصلی، و یک فصلِ مباحث مقدماتی است.

کتاب انسان ۲۵۰ ساله(حلقه اول)، مناسب مخاطبان نوجوان و دانش آموزان است. در این کتاب مفهوم انسان ۲۵۰ ساله به کمک مثال های متعددی که حضرت آقا بیان کرده اند، برای مخاطبان شرح داده شده.

کتاب انسان ۲۵۰ ساله(حلقه دوم)، همان کتاب شناخته شده است که بیش از ۸۰ چاپ از آن انجام شده؛ کتابی مناسب برای عموم مردم، به خصوص جوانان می باشد. این کتاب مروری کلی دارد بر وقایع مهم دوران امامت هر امام، و تبیین استراتژی هر امام در جریانِ مبارزه سیاسی ائمه علیهم السلام را بیان می کند.

اما کتاب انسان ۲۵۰ ساله( حلقه سوم )، کتابی است برای محققان و کسانی که علاقه مند آشنایی بیشتر و دقیق تر با زندگی ائمه علیهم السلام هستند. در کتاب انسان ۲۵۰ ساله(حلقه سوم) مباحثی که در حلقه دوم به اختصار و به طور گذرا به آنها اشاره شده، مفصلاً شرح داده شده است. در تنظیم این کتاب از حدود ۲۶۰ سخنرانیِ حضرت آیت الله خامنه ای در سال های مختلف، به خصوص سخنرانی های ایشان در دهه ۵۰ شمسی استفاده شده است.

انتهای کتاب انسان 250 ساله (حلقه سوم) سه ضمیمه دارد، پی نوشت ها، نمودار وقایع چهار دوره امامت و نقشه ها از جمله ویژگی های مجموعه «حلقات انسان ۲۵۰ ساله» این است که متن کتاب ها با هم اشتراک ندارند؛ بلکه مطالب هر کتاب، مکمل مباحث کتاب های دیگر است. این کتاب در یک دوره دو جلدی نیز به چاپ رسیده است، و کتاب حاضر جلد دوم از این مجموعه می باشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب انسان 250 ساله (حلقه سوم)

مشخصات کتاب انسان 250 ساله (حلقه سوم)

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 896

کنگره : ‏‫‬‮‭DSR1692 /چ9‭‬‏‫‭‮الف‬8 1398

دیویی : ‏‫‬‮‭‬‭955/0844

کتابشناسی ملی : 5645248

شابک : ‫‭978-600-6275-56-7‬‬

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب انسان 250 ساله (حلقه سوم)