کتاب 1100 نکته آزمون نظام مهندسی

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی 1100 نکته آزمون نظام مهندسی

حجم دانلود: 8.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 526

نکته آزمون نظام مهندسی نقشه برداری نوشته عبدالحسین حاجی زاده و دیگران، کتابی برای آمادگی داوطلبین آزمون نظام مهندسی رشته نقشه برداری است.

آزمون نظام مهندسی نقشه برداری یکی از آزمون های مهم و مهندسی در کشور است که هر ساله داوطلبان زیادی در آن شرکت می کنند. اهمیت این آزمون از آن جهت است که مهندسان و کارشناسان بعد از قبولی این دوره و گذراندن دوره های تکمیلی و اخذ مجوزهای لازم، می توانند در گرایش های مختلف رشته نقشه برداری در فاز اجرایی مشغول به کار شوند که علاوه بر ارائه تخصص ها و مشاوره های خود به افراد، در کنار آن می توانند بعد از دریافت پروانه کار، کسب درآمد نمایند.

با توجه به اشباع بازار در رشته های مختلف و افزایش فارغ التحصیلان دانشگاه ها و آماری بالای بیکاری حتی در بین مهندسان و فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی، آزمون نظام مهندسی برای مهندسان حایز اهمیت است. از طرفی دیگر با توجه به کمبود منابع و کتاب های مرتبط و نیز هزینه بسیار بالای کلاس های آموزشی و تقویتی، مولفان کتاب حاضر سعی نمودند مجموعه ای کامل و جامع از سرفصل های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی نقشه برداری را فراهم نمایند که تا حدودی بتوانند از رنج مادی خرید بسته های مکاتبه ای و کلاس های تقویتی داوطلبان بکاهند.

در همین راستا موسسه آموزشی ورنال به عنوان اولین و تنهاترین موسسه متولی جامعه نقشه برداری، این اثر را با همکاری نشر ماهواره به صورت ایبوک (کتاب الکترونیکی) با هزینه حداقل در بین داوطلبان توزیع کرده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب 1100 نکته آزمون نظام مهندسی

مشخصات کتاب 1100 نکته آزمون نظام مهندسی

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 526

کنگره : ‏‫‬‬‮‭TA537‏

دیویی : ‏‫‬‬‮‭‬‭526/9

کتابشناسی ملی : 6246886

شابک : ‏‫‬‬‮‭978-622-266009-3

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب 1100 نکته آزمون نظام مهندسی