کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی در ساحل نمی توان موج سواری کرد

حجم دانلود: 363.4 کیلو بایت
صفحات کتاب : 112

در ساحل نمی توان موج سواری کرد 

 کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد به قلم اسکات مایکر، با موضوع تفکر مثبت و خودسازی، به شما نشان می دهد که چگونه می توان نخستین گام را جهت دستیابی به تکامل و خوشبختی برداشت.

شما با مطالعه کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد (You Can't Surf from the shore) توانایی این را خواهید داشت که با انگیزه و انرژی بسیار، در پی اهداف و آرزوهایتان حرکت کنید. این کتاب برای تمام افرادی است که قصد دارند تغییر شغل دهند یا اضطراب و استرس را از زندگی خود پاک کنند.

اسکات مایکر (Scott Miker) معتقد است اگر به ترس اجازه ی خودنمایی ندهید، به تمام اهداف و آرزو های خود خواهید رسید، زیرا تمام انسان ها به طور یکسان لایق و شایسته ی خوشبختی و زندگی سعادتمندانه هستند. هیچ مسیری بدون مانع و مشکل نیست، اما این خود شما هستید که با انگیزه و تلاش بسیار می توانید بر ترس های خود غلبه کرده و به آرزوهایتان دست پیدا کنید.

تا زمانی که کارگری ساده باشید، قادر نخواهید بود شرکتی بزرگ تأسیس کنید. تا زمانی که تنها در جایگاه تماشاچی نشسته باشید، نمی توانید کنسرتی بزرگ را رهبری کنید و تا زمانی که در قدم اول مانده باشید، قادر نخواهید بود قدم بعدی را بردارید. موج سواری در ساحل غیر ممکن است.

کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد به ارائه شیوه های ایجاد انگیزه جهت انتخاب و دستیابی به اهداف پرداخته است. اسکات مایکر در این کتاب به شما چگونگی از بین بردن ترس ها، گذر از تردیدها و موانع و دستیابی به تکامل و خوشبختی را آموزش داده است. علاوه بر این او مطالبی در مورد اعتماد به وجود خدا، انسانیت، ثروت و پشتکار ارائه داده و راه های به کارگیری از موهبت های خدادادی و منابع بی شمار جهان، جهت دستیابی به آروزها را بیان نموده است.

 در بخشی از کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد می خوانیم:

 خوشبختانه من در طی این سال ها فراگرفته ام به ندای درونی ام گوش بسپارم و مشتاقانه به دنبال اهداف و آرزوهایم یکی پس از دیگری بروم. به خاطر دارم در ابتدا طرز فکرم به کلی با امروز متفاوت بود. در آن هنگام تصور می کردم موقعی می توانم ادعا کنم موفق هستم که به آمال و آرزوهایم دست یافته باشم و در غیر این صورت، شکست خورده ای بیش نیستم.

خیال می کردم هر قدر بیشتر در زندگی ثروت کسب کنم، راضی تر و شادتر خواهم شد. ولی بعد دریافتم نتیجه ی کار آن قدرها هم که خیال می کردم، اهمیتی ندارد! شادی و خوشبختی تنها در رسیدن به مقصد نیست، بلکه باید آن را در طول مسیر یافت.

من به شخصه هنگامی احساس شادی و رضایت خاطر می کنم که با اشتیاق فراوان به سمت موفقیت گام برمی دارم. این حس هرگز بر یک زمان ویژه متمرکز نمی شود و باید در تمام طول مسیر به آن دست یافت. در واقع هرگز تصور نکنید با بیکاری و تعلل ورزیدن قادرید به آرامش و شادی دست یابید.

این موضوع به هیچ وجه در مورد من صادق نیست. روزهایی که علی رغم فعالیت زیاد باز هم به دنبال کارهای مورد علاقه ام می روم و آن ها را پیگیری می کنم، احساس بسیار بهتری دارم تا اینکه تنها روی کاناپه دراز بکشم و تلویزیون تماشا کنم. به عبارت دیگر، اوقاتی که بیکار هستم و کار خاصی انجام نمی دهم، بسیار خسته و افسرده به نظر می آیم در صورتی که در روزهای دیگر که با پشتکار فراوان مشغول انجام کارهایم هستم، بسیار شادتر و خشنودتر ظاهر می شوم.

به خاطر دارم سال ها قبل ورزش صبحگاهی بسیار سخت و طاقت فرسا به نظرم می آمد و به سختی می توانستم تصور کنم که آن را هر روز پیش از آغاز کار انجام دهم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد

مشخصات کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 112

کنگره : ‏‫BF637‭‬ ‭/م8‏‫‭‏‫‬‭م22 1389

دیویی : ‏‫‬‭158/1

کتابشناسی ملی : ‎2‎2‎4‎0‎2‎9‎7

شابک : 978-964-236-340-7

سال نشر : 1389

نظرات درباره کتاب در ساحل نمی توان موج سواری کرد