کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق

3 از 1 نظر

ناشر: صریر

نویسنده:

کتاب الکترونیکی ب مثل بابا ع مثل عشق

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 108

معرفی کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق

کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق نوشته فرانک انصاری توسط انتشارات صریر منتشر شده است. سولماز که در زمان جنگ تحمیلی پدرش مفقودالاثر شده حالا همسرش هم با خبر رفتنش به سوریه برای جنگیدن با داعش، او را آشفته کرده است. او معلم یک مدرسه است و چند روزی است که فهمیده باردار هم هست. سعید همسر سولماز درست پس از فهمیدن خبر بارداری همسرش، خبر رفتن خودش به سوریه را به او می دهد ...

گزیده کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق

شازده کوچولو به گ لها گفت: شما ها قشنگید. ولی آدم نم یتواند برای شما بمیرد. البته به چشم یک رهگذر عادی گل من شبیه شماست. اما او به تنهایی بیشتر از همه برایم با اهمیت است. چون او را آب داده ام. او را زیر حباب گذاشته ام. فقط برای او پناهگاه ساخته ام. حشره هایی را که مزاحم اش بوده اندکشته ام جون فقط به غرولندها و خودستایی های او گوش داده ام و گاهی هم به سکوتش. چون فقط او گل سرخ من است... »

تا چشم باز کردم، نگاهم به قاب عکس عروسی مان افتاد. سعید یک شاخه گل گرفته بود به سمتم و من می خندیدم. رویم را برگرداندم. حرف های دیشبش توی گوشم زنگ می زد. دست کشیدم روی شکمم. چیزی درونم تکان خورد و دوباره حالم را به هم زد. انگار که او هم متوجه حرف هایم می شد. دویدم توی دستشویی و به صورتم آب زدم. باید بغضی را که توی گلوم گیر کرده یه جا خالی می کردم. تصمیم گرفتم بروم بهشت زهرا.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق

مشخصات کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 108

کنگره : ‏‫‭PIR8334

دیویی : ‏‫‬‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 6110160

شابک : ‭978-622-6919-45-6‬

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب ب مثل بابا ع مثل عشق