کتاب آموزگاران شهادت

خاطرات شهدای فرهنگی جنوب شرق استان تهران

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی آموزگاران شهادت

حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 162

معرفی کتاب آموزگاران شهادت

کتاب آموزگاران شهادت شامل خاطرات شهدای فرهنگی جنوب شرق استان تهران توسط انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به زیور طبع آراسته و منتشر شده است. رضا عبدالهی صابر در کتاب آموزگاران شهادت، خاطرات شهیدان فرهنگی منطقه جنوب شرق تهران که در هشت سال دفاع مقدس شجاعانه به جنگ دشمن رفتند را به رشته‌ی تحریر در آورده است.

بیشتر این شهیدان معلمانی بودند که هنگام حمله عراق به ایران، به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند و جان خود را در راه دفاع از وطن فدا کردند. این کتاب به تمام کسانی که علاقمند ادبیات پایداری و دفاع مقدس هستند، پیشنهاد می‌شود

گزیده کتاب آموزگاران شهادت

شش ماهه بود که پدرش فوت شد و مظفر که فرزند سوم بود از نعمت داشتن پدر محروم ماند. تربیت خوب مادر و علاقه و اشتیاق او به مسائل دینی و ارتباط قلبی اش با خدا باعث شد از همان دوران بچگی به نماز و قرآن روی بیاورد.

دانشگاه تربیت معلم درس می خواند درسش را که تمام کرد در مدرسه مشغول به تدریس شد. هم درس علمی و هم درس های اخلاقی، به شاگردان بی بضاعت کمک می کرد. مظفر چند بار مجروح شد. سه بار هم به خاطر مجروحیت های سخت در بیمارستان بستری شد. مخصوصاً از مجروحیت پایش خیلی زجر می کشید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آموزگاران شهادت

مشخصات کتاب آموزگاران شهادت

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 162

کنگره : DSR1625‏‫‬‭/ع2آ8 1397

دیویی : 955/08430922

کتابشناسی ملی : 3604468

شابک : ‭978-600-331-447-4‬

سال نشر : 1397

نظرات درباره کتاب آموزگاران شهادت