کتاب اعتماد به نفس

40 نکته کاربردی برای پرورش اعتماد به نفس

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی اعتماد به نفس

حجم دانلود: 769.4 کیلو بایت
صفحات کتاب : 160

اگر می خواهید تغییری مثبت در زندگی تان ایجاد کنید، اگر دوست دارید در جمع با آرامش و تسلط صحبت کنید، اگر تمایل دارید جرأت «نه گفتن تان» را بیشتر کنید و اگر می خواهید در مقابل تحقیر، تمسخر یا انتقادهای بی جای دیگران خود را نبازید، بهتر است بدانید که به خودباوری و پرورش اعتماد به نفس نیاز دارید.

سال ها پیش (حدود سال 1376) کتابی را با عنوان اعتماد به نفس در 10 روز نوشتم که به لطف و عنایت الهی با استقبال خوب خوانندگان مواجه شد و نزدیک به سی بار تجدید چاپ گردید. اکنون که حدود شانزده سال از نگارش اولیه ی آن کتاب می گذرد، بسیار لازم و ضروری دیدم که آن را بازنویسی کنمتا ضمن نگارش مطالب جدید، نوشته های قبلی نیز پاکیزه تر و کاربردی تر شود.

به هر حال مسلم است پس از حدود بیست سال مشاوره و تدریس دوره های NLP و موفقیت، ازدواج و خانواده ی موفق و غیره تجربه و آگاهی اینجانب نیز متفاوت از گذشته باشد، به ویژه آنکه به لطف و توفیق الهی در خلال این سالها با استادی حکیم، فرزانه و کم نظیر همچون مهدی عدالتیان آشنا شدم که به برکت این آشنایی و بهره مندی از دانش و آگاهی ایشان متأثر از شخصیت بسیار مثبت و تأثیرگذارشان، تحولاتی مثبت را در زندگی ام تجربه کردم و اکنون موفق شدم کتاب اعتماد به نفس کلید موفقیت را کاملا بازنویسی و اصلاح کنم.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب اعتماد به نفس

مشخصات کتاب اعتماد به نفس

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : موفقیت نامحدود

صفحات کتاب : 160

کنگره : ‏‫BF637 ‭/م8‏‫‬‮‭ح95 1 .ج 1393

دیویی : ‏‫‬‮‭158/1

کتابشناسی ملی : 3479371

شابک : ‫‬‭978-600-04-0940-1

سال نشر : 1393

نظرات درباره کتاب اعتماد به نفس