کتاب بازگشت

پیام هایی از تجربه های نزدیک به مرگ

3.8 از 5 نظر

کتاب الکترونیکی بازگشت

حجم دانلود: 3.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 168

معرفی کتاب بازگشت 

 کتاب بازگشت گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، پس از انتشار موفق کتاب سه دقیقه در قیامت، دومین اثر خود با موضوع پیام هایی از تجربه های نزدیک به مرگ را منتشر کرد. کتاب بازگشت، دومین اثر از گروه فرهنگی شهید هادی درباره ی تجربه های نزدیک به مرگ شامل بیش از ده داستان واقعی

مرگ و آنچه پس از آن اتفاق می افتد، که همیشه برای بشر سؤال اساسی بوده. ادیان ومذاهب از تداوم حیات پس از مرگ خبر داده اند، اما در بیشتر آن ها، در مورد پدیده مرگ و حوادث پس از آن، به برخی داستان ها و حکایت های محدود اشاره شده، فقط در اسلام موضوع معاد اختصاص دارد. با این حال، همه به دنبال اطلاعات بیشتر در این زمینه هستند.

در سال های اخیر، با پیشرفت هایی که در رشته پزشکی و فرایند احیای بیماران بوجود آمده، روزنه هایی به جهان ناشناخته ی پس از مرگ ایجاد شده است.
«تجربیات نزدیک به مرگ» یکی از این روزنه هاست که کثرت شواهد ارائه شده از طریق آن، حتی توده بسیاری از دانشمندان را نیز به خود جلب و آنان را وادار به تحقیق و پژوهش در این زمینه کرده است.

ناشر در مقدمه کتاب بازگشت این طور گفته: 

 …تجربه های نزدیک به مرگ یکی از این روزنه هاست که کثرت شواهد ارائه شده از طریق آن، حتی توجه بسیاری از دانشمندان را نیز به خود جلب و آنان را وادر به تحقیق در این زمینه کرده است. یکی از مهمترین پیام های تجربه کنندگان نزدیک به مرگ این است که زندگی ما و جهان، براساس حساب و کتابی خلق شده و دارای معنا و هدف است و با مرگ پایان نمی یابد. در این زمینه در مقدمه کتاب سه دقیقه در قیامت توضیحات کامل ارائه شده است.

اما پس از چاپ کتاب سه دقیقه در قیامت در شهریور ۱۳۹۸ و استقبال شدید مردمی از این کتاب، افرادی از مخاطبان به ما مراجعه نموده و ضمن تشکر از مطالب کتاب، ماجرایی که برای یکی از دوستان یا بستگانشان اتفاق افتاده بود را بیان کردند… برخی از آن ها تا قبل از خواندن این کتاب، جرأت بیان تجربه خود را نداشتند… .

تمامی منابع ذکرشده در کتاب بازگشت را می توان با آیات و روایات اسلامی مستند نمود. 

گزیده کتاب بازگشت

گفت: پایت را بگذاری این طرف خط، برزخ شما شروع می شود. بهشت را از دور می دیدم. رفتم آن طرف خط و دویدم. اما نتوانستم بروم. دیدم کنار یک پیرمرد بسیار ضعیف قرار گرفتم. به من گفتند: شما تنها نمی توانی بروی. این پیرمرد همراه شماست.

گفتم: این نمی تواند راه برود. الان می میره.
لبخندی به من زد و گفت: این پیرمرد اعمال صالح توست که از تو جدا نخواهد شد...
زدم توی سرم. پس کی بود می گفت: دلت پاک باشه... نماز چیه... ثواب چیه...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب بازگشت

مشخصات کتاب بازگشت

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 168

کنگره : ‫BF1045 ‭

دیویی : 133/9013

کتابشناسی ملی : 133/9013

شابک : 978-622-716907-2

سال نشر : 1399

نظرات درباره کتاب بازگشت