کتاب بازی بازوی تربیت

ضمیمه اول جلد چهارم کتاب «من دیگر ما»

3 از 1 نظر

کتاب چاپی بازی بازوی تربیت

صفحات کتاب : 141

معرفی کتاب بازی بازوی تربیت

 کتاب بازی بازوی تربیت معرفی بازی هایی که می توانند به تربیت کودکان کمک کنند/ ضمیمه اول جلد چهارم کتاب «من دیگر ما»

«بازی، بازوی تربیت» نوشته محسن عباسی ولدی با همکاری گروه تربیتی« آیین فطرت» است. این کتاب به آموزش بازی‌هایی می‌پردازد که به رشد و پرورش کودکان در خانواده کمک می‌کند.

 کتاب بازی بازوی تربیت به دو بخش کلی تقسیم شده است. در بخش اول بازی‌هایی معرفی شده که مناسبِ مرحلۀ نوزادی تا کامل شدن توانمندی‌های کودک است. بخش دوم نیز به بازی‌هایی می‌پردازد که متناسب با زمان کامل شدن توانمندی‌های کودک است.

گزیده کتاب بازی بازوی تربیت

برخی از این بازی‌ها را شما باید انجام بدهید و بچه‌ها تماشا کنند. برخی را هم باید انجام بدهید تا بچه‌ها یاد بگیرند. برخی هم اشتراکی هستند. تشخیص این موارد آسان است؛ پس اگر ما یک بازی را به شما آموزش می‌دهیم، به این معنا نیست که همیشه بچه باید تماشاچی باشد.

از یک زاویه، همۀ بازی‌هایی که در اینجا آموزش داده می‌شود، در این سه دسته قرار می‌گیرد: اول: بازی‌های بدون وسیله؛ دوم: بازی با وسیله‌هایی که در خانه وجود دارد؛ سوم: بازی با تهیۀ وسایل ساده.

برخی از والدین به اشتباه گمان می‌کنند بازی بدون اسباب‌بازی، برای کودکان جذابیتی ندارد؛ در حالی که بازی‌های بسیاری وجود دارد که بدون هیچ وسیله‌ای انجام می‌شود؛ اما برای بچه‌ها خیلی هم جذاب است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب بازی بازوی تربیت

مشخصات کتاب بازی بازوی تربیت

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 141

کنگره : ‏‫‭GV1203‏‫‭/ع2ب2 1396

دیویی : ‏‫‬‭790/1922

کتابشناسی ملی : 4910740

شابک : 978-600-95456-6-7

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب بازی بازوی تربیت