کتاب یادت باشد

شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید

4.5 از 8 نظر

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

ارائه دهنده: نشر قناری

گوینده: مژده لواسانی

صوتی یادت باشد

حجم دانلود: 490.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 362

معرفی کتاب یادت باشد

کتاب یادت باشد نوشته ی محمد رسول ملاحسنی، در مورد زندگی حمید سیاهکلی مرادی است. یادت باشد، عاشقانه ترین کتابی است درباره شهید مدافع حرمی که در پاییز سال ۸۹ به کربلا رفت، پاییز سال ۹۱ عقد کرد، پاییز سال ۹۲ ازدواج کرد و در پاییز سال ۹۴ به شهادت رسید. کتاب یادت باشد، عاشقانه ایست بی نظیر از زندگی مشترک شهید سیاهکالی مرادی, از شهدای مدافع حرم به روایت همسر ایشان. کتاب یادت باشد را آقا به خبرگان رهبری توصیه کرده اند که بخوانند. بعد از مدت ها انتظار بالاخره یک عاشقانه خوب منتشر شد کتابی که می شود ساعت ها با آن خندید و روزها با آن اشک ریخت کتاب یادت باشد آیینه تمام نمای زندگی شهدای مدافع حرم است کتاب را که ورق می زنی انگار برایت همه شهدا تصویر می شوند و تازه می فهمی آن هایی که فدایی زینب شدند چقدر شبیه هم هستند فرقی نمی کند اسمشان چه باشد، محمد بلباسی، محسن حججی، مصطفی صدرزاده، مهدی نوروزی، حمید سیاهکالی، ... این ها همگی «یادشان بود» تا ما «یادمان باشد» راه از آسمان می گذرد! 

اگر دنبال کتابی برای آرامش روح برای پیدا کردن راه یا حتی برای هدیه دادن به بهترین عزیزانتان هستید کتاب یادت باشد را حتما بخرید و بخوانید و هدیه بدهید از آن دست کتاب هایی که نمی شود بدون گریه تمام کرد! از آن دست کتاب هایی که دوست نداری تمام شود از آن دست کتاب هایی که وقتی به آخر می رسی نمی دانی اول راهی یا آخر راه! فقط می شود گفت باران کلمات که می بارد دلمان برایشان تنگ می شود راه می افتیم بدون چتر ما بغض می کنیم، آسمان گریه!!

نسخه صوتی کتاب یادت باشد به همت قناری با صدای مژده لواسانی مجری و گوینده سرشناس رادیو و تلویزیون تهیه شده است. این رمان را به کسانی که علاقه دارند، هرچه بیشتر با زندگی مدافعان حرم آشنا شوند، پیشنهاد می کنیم.

گزیده کتاب یادت باشد

با هر جان کندنی که بود برایش قرآن گرفتم تا راهیش کنم، لحظه آخر به حمید گفتم: «حمید تو رو به همون حضرت زینب(س) هرکجا تونستی تماس بگیر».

 گفت: «جور باشه حتماً بهت زنگ می زنم، فقط یه چیزی، از سوریه که تماس گرفتم چطوری بگم دوستت دارم؟ اونجا بقیه هم کنارم هستن، اگه صدای منو بشنون از خجالت آب میشم»؛ به حمید گفتم: «پشت گوشی به جای دوستت دارم بگو یادت باشه! من منظورت رو می فهمم».

 از پیشنهادم خوشش آمده بود، پله ها را که پایین می رفت برایم دست تکان می داد و با همان صدای دلنشینش چندباری بلند بلند گفت: «یادت باشه! یادت باشه!» لبخندی زدم و گفتم: «یادم هست! یادم هست.»

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب یادت باشد

مشخصات کتاب یادت باشد

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 362

کنگره : ‏‫BP52/66‭‬ ‭/س86‏‫‬‭م7 1397

دیویی : ‏‫‬‭297/998

کتابشناسی ملی : 5252526

شابک : 978-600-8857-44-0

سال نشر : 1396

نظرات درباره کتاب یادت باشد

98902****5433

به نظرماگر یه رمان میخواین برای شهدا و عاشقانه و طنزحلال این رو معرفی میکنم خیلی خوبه

1400/6/17

پاسخ
98913****7537

این کتاب یه رمان عاشقانه زیبا و پاکه
توصیه می کنم بخونینش حتما

1400/5/18

پاسخ
98922****8613

قیمت الکترونیکیش خیلی زیاده

1400/2/10

پاسخ