کتاب نانو کتاب شجاع باش

نانو کتاب شجاع باش

3 از 1 نظر

ناشر: سبکتو

نویسنده:

گوینده: دادبه دادمهر

صوتی نانو کتاب شجاع باش

حجم دانلود: 24.4 مگا بایت

نانوکتاب شجاع باش، نگاهی انگیزشی دارد به هر آنچه که برای ایجاد تحول در دنیا مورد نیاز است. نویسنده کتاب، جین کیس، به تجربیات خود و همچنین حوزه هایی مانند تجارت، اکتشاف و امور بشر دوستانه که مورد تحسین او هستند، با دیدی انتقادی نگاه می کند. کیس با اشاره به جین گودال، مردم شناس و وارن بافت، سرمایه گذار نشان می دهد تأثیرگذارترین مردم در یک ویژگی بسیار مهم مشترک هستند: شجاعت.

جین کیس از جمله پیشگامان اینترنتی است که یکی از بنیان گذاران استارتاپ America Online بود؛ سرویسی که اولین بار در دهه ۱۹۹۰ افراد بسیاری را وارد ارتباط اینترنتی آنلاین کرد. او از سال ۱۹۹۷ مدیرعامل بنیاد کیس بوده؛ موسسه ای که به افراد در جهت تامین بودجه برای تحقق بخشیدن به ایده های ارزشمندشان کمک می کند. او همچنین اولین زنی است که در انجمن نشنال ژئوگرافیک به عنوان رئیس کار می کند و علاوه بر آن عضو هیئت مدیره تعداد دیگری از موسسات بشر دوستانه، از جمله مرکز تاثیرات اجتماعی و نوآوری دانشگاه جرج تاون است.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب ها برایتان باز می کند. نانوکتاب ها خلاصه ای ۳۶۰ درجه ای از کتاب ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می دهند. با نانوکتاب ها همیشه خلاصه ای کوتاه و مفید از کتاب های مورد علاقه تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب ها شما را با کتاب های جدید آشنا می کنند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب نانو کتاب شجاع باش

مشخصات کتاب نانو کتاب شجاع باش

نوع اثر : کتاب

نظرات درباره کتاب نانو کتاب شجاع باش