کتاب حاج قاسم

5 از 5 نظر

کتاب الکترونیکی حاج قاسم

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 108

معرفی کتاب حاج قاسم

کتاب حاج قاسم 40 روایت از زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی از زمان تولد، دوران دفاع مقدس، جنگ با داعش و ... تا شهادت می باشد. یک ویژگی هست که خاص شهداست؛ زنده اند… ما را مشاهده می کنند. همین هم می شود کلید قفل رمزآلودی که فقط مسلمانان می فهمندش! حاج قاسم و یاران شهید امام زمان (عج)، نظاره گر کارهای ما هستند. چه کاری؟ چه گونه؟ چرا؟ … و چقدر دلشان می خواهد که ما هم، مثل خودشان زندگی مان را رو به ظهور حضرت صاحب، متفاوت از میلیاردها آدم ببندیم!

فرج آقا که بشود، آدم ها حسرت می خورند که چرا کم کار کردند در دوران غیبت. چون بهترین عمل بوده و… همراه شهدا می شود کارها کرد: حسرت زده نمانی… یا علی!

رفته سردار نفس تازه کند برگردد

چون ظهور گل نرگس به خدا

نزدیک است!

گزیده کتاب حاج قاسم

طبل ها به صدا درآمده بود در دنیا، که کفتارها سردارمان را تکه تکه کرده اند. دستش جدا بود، پایش جدا بود، بدنش سوخته بود... سردار، سرش را داده بود اما امامش را نگه داشته بود. دستش را داده بود اما پرچم ایران و اسلام را نینداخته بود، تکه تکه شده بود اما نگذاشته بود سرزمین های اسلامی را تکه تکه کنند. دنیا یک جسم دارد، یک روح. کارها را ظاهرا اجسام می کنند و در اصل روح های مقاوم! همراهان ابلیس سردارمان را ظاهرا گرفتند اما روح سردار یک انقلاب انداخت میان روح های خفته، کاری کرد معجزه وار. به قول آقا: «حاج قاسم را یک فرد نباید دید؛ او یک مکتب است، یک مدرسه، یک راه است. او رزمند های بدون مرز است. او بلاگردان مقدسات است! »

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب حاج قاسم

مشخصات کتاب حاج قاسم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 108

کنگره : ‏‫‬‮‭DSR1668

دیویی : ‏‫‬‮‭955/0844092

کتابشناسی ملی : 6062008

شابک : 978-622-7146-06-6

سال نشر : 1398

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

نظرات درباره کتاب حاج قاسم

98912****4618

خدایی حرف نداره کاشکی این کتاب قبل از شهادت حاج قاسم منتشر می‌شد هزاران هزار جوان را سر خط میکرد و وارد مکتب اولیا وانبیا میشدن یکی مثل خودش ولی حیف

1399/5/7

پاسخ