کتاب آنک آن یتیم نظرکرده

رمان زندگی پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم

5 از 4 نظر

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

کتاب الکترونیکی آنک آن یتیم نظرکرده

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 630

معرفی کتاب آنک آن یتیم نظرکرده

 کتاب آنک آن یتیم نظرکرده  نوشته رضا رهگذر، رمان زندگی پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم می باشد. نوشتن داستان زندگی پیامبران همیشه برای نویسندگان مذهبی جذاب بوده است. زندگی انسان کامل. زندگی تنها انسان هایی که با آسمان در ارتباط بوده اند و خدا به ایشان راه را می نمایانده تا به دیگران بنمایانند.

 زندگی پیامبر عظیم الشان در عرصه داستان هم از مظلوم ترین آن هاست. شاید به آن علت که دست یازیدن به حقیقت زندگی آن پیامبر خاتم از دیگران سخت تر بوده است.

شب، درازشبی بود آن شب؛ هرلحظه، ساعتی! خورشید انگار در چاه خاور غرق گشته، و در آنجا مانده بود و سر بر دمیدن نداشت. گاه تب می آمد و چونان کوره ای سرخ، تن رنجور آمنه را می گداخت؛ و عرق، همچون جوی هایی باریک از لب، از روزنه های تن او به در می جست. در این حال نفسش به شماره می افتاد؛ چندان که می پنداشت هوایی برای تنفس نیست. 

آنگاه روانداز را به یک سو می افکند و می کوشید تا از جای برخیزد و خویشتن را به بیرون رساند. لیک، دستان و پاهایش آن توان را نداشتند که در این خواسته، بدو یاری رسانند. پس تا کودکش و برکه بیدار نشوند، ناتوان از هرکار، افتاده بر بستر، لب به دندان می گزید و بی صدا می گریست...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آنک آن یتیم نظرکرده

مشخصات کتاب آنک آن یتیم نظرکرده

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : آنک آن یتیم نظرکرده

صفحات کتاب : 630

کنگره : ‭BP24/84‬

دیویی : ‭297/93‬

کتابشناسی ملی : 6117260

شابک : ‫‭978-600-033461-1

سال نشر : 1399

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

شابک دیجیتال : 978-600-03-1483-5

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

نظرات درباره کتاب آنک آن یتیم نظرکرده

98912****5866

این کتاب بسیار عالیه حتما بخونید ، توانمندی استاد رهگذر و توصیف عالی ایشون ما رو می‌بره به اون دوران و زمان زندگی پیامبر.

1400/2/1

پاسخ