کتاب یک ایرانی در لندن

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی یک ایرانی در لندن

حجم دانلود: 5.2 مگا بایت
صفحات کتاب : 163

کتاب یک ایرانی در لندن به قلم محمد افشاروالا، اصطلاحات و واژگان مهم و کاربردی زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می دهد. تمرکز این کتاب بر روی فراگیری اصطلاحات بریتانیایی است.

یادگیری اصطلاحات در هر زبانی نقش مهمی را در ارتباطات و مکالمات واقعی ایفا می کند. به طوری که اگر شما در هر زبانی به تمامی لغات و گرامر تسلط داشته باشید اما اصطلاحات آن زبان را فرا نگرفته باشید و برایتان آشنا نباشد، قطعاً در فهم بعضی موقعیت ها دچار چالش و سوء تفاهم خواهید شد.

اصطلاحات، تعبیرات و یا کلماتی هستند که از لحاظ دستوری غیرعادی هستند و یا از جهت معنای لغوی دارای پیچیدگی خاص خود می باشند و دارای معانی متفاوتی هستند که نمی توان از معانی کلمات تشکیل دهنده آن، معنی دقیق و منسجم استخراج کرد.

در کتاب یک ایرانی در لندن سعی شده تا از اصطلاحاتی استفاده شود که از جهت کاربردی بودن، در سطح بالایی قرارگرفته اند به طوری که قطعاً در کشورهای انگلیسی زبان، مانند بریتانیا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا با آن ها مواجه خواهید شد.

محمد افشاروالا، کارشناس آموزش زبان انگلیسی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) با سابقه یازده سال تدریس آموزش زبان انگلیسی و سازنده پادکست های آموزشی زبان انگلیسی در اینستاگرام شما را به خواندن این کتاب ارزشمند که تالیف آن پنج سال به طول انجامیده دعوت می کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب یک ایرانی در لندن

مشخصات کتاب یک ایرانی در لندن

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 163

کنگره : ‏‫‭PE1689

دیویی : ‏‫‭‭423/1

کتابشناسی ملی : 5732359

شابک : ‏‫‭978-622-6237-72-7

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب یک ایرانی در لندن