کتاب بانوی آبی ها

زندگی نامه داستانی خلبان شهیدشهلا ده بزرگی

3 از 1 نظر

کتاب صوتی بانوی آبی ها

حجم دانلود: 186.5 مگا بایت
صفحات کتاب : 98

معرفی کتاب بانوی آبی ها

کتاب بانوی آبی ها در برگیرنده زندگی نامه داستانی خلبان شهلا ده بزرگی اولین زن خلبان ایران است. کتاب های راضیه تجار در قالب مجموعه ای با طراحی جلد مسعود طاهری عرضه شده است که استفاده از پارچه و نقش و نگارهای چادرنماز، حال و هوایی تازه و در عین حال ارزشی و سنتی به این آثار داده است.

گزیده کتاب بانوی آبی‌ها

با دو دست موهای سپیدش را به عقب زد و آرام گفت: «وقتی دو بار خوب بلند شدی و خوب نشستی خواستم دچار غرور نشوی و توهم برت ندارد. می‌دانی، یک بار به یک نفر از دانشجویان در پرواز سلو گفتم آفرین کارت خیلی عالی بود. نتیجه می‌دانی چه شد؟! وقتی قرار شد تنهایی پرواز کند، همه‌چیز را فراموش کرد. رفت بالا و شروع کرد به دور زدن. انگار خیال پایین آمدن نداشت. آن‌قدر به توانایی خود مغرور شده بود که یادش رفته بود چطور بیاید پایین! از همان وقت پشت دستم را داغ کردم دیگر هیچ خلبان تازه‌کاری را تشویق نکنم.»

جای مشت استاد روی ساعد دستش ورم کرده بود. بااین‌همه، از او تشکر کرد. متوجه شده بود که عملش از روی خیرخواهی بوده است. استاد پیاده شد و او را تنها گذاشت. حالا باید خود را نشان می‌داد. با برج مراقبت تماس گرفت. خود را هماهنگ کرد و بلند شد. به آسمان آبی بالا سر نگاه کرد. «آه شازده‌کوچولو کجایی؟!» در آسمان دور زد و اشک ریخت. «کجایی که ببینی موفق شدم.»

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب بانوی آبی ها

مشخصات کتاب بانوی آبی ها

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 98

کنگره : TL540‭‬ ‭/د9‭ت3 1393‬

دیویی : 629/13092

کتابشناسی ملی : 3306858

شابک : 978-600-175-615-3‬‬

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

نظرات درباره کتاب بانوی آبی ها