کتاب باز بسته است

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی باز بسته است

حجم دانلود: 7.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 64

معرفی کتاب باز بسته است

کتاب باز است، بسته است مجموعه طنز نوشته و کاریکاتور به قلم حسن شیخ حائری، عضو انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران است که از تصویرگری مسعود کشمیری، کاریکاتوریست بهره برده و به همت حوزه هنری استان تهران و از سوی انتشارات سوره‏مهر منتشر شده است.

در کتاب باز بسته است، در مقابل هر کاریکاتور نوشته هایی نه صرفاً شرح تصاویر، اما در قالب طنز بیان شده است. کاریکاتوریست این کتاب 28 طرح را به تصویر کشیده و هنرمندان را به مواردی مانند حرف دل مردم را زدن، واقعی دیدن، حرف حق، خلق هنر ماندگار بدون تاریخ مصرف و نقدپذیری تشویق می کند. مبنای نوشتاری کتاب، ضرب المثل های رایج زبان فارسی در میان مردم کوچه و بازار است و زبان گفتار عامیانه در نوشتار همراه با تصویر برای ارتباط بهتر با مخاطب ترسیم شده است.

دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم دیگران بخورند، پا را اندازه گلیم خود دراز کن، کاسه داغ تر از آش، دشمن دانا به از نادان دوست، تازه می پرسه لیلی مرد بود یا زن، کار نیکو کردن از پر کردن است، ای که پنجاه رفت و در خوابی و بار کج به منزل نمی رسد از جمله ضرب المثل های کتاب به شمار می رود که با زبان تصویر بیان شده اند...

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب باز بسته است

مشخصات کتاب باز بسته است

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 64

کنگره : ‏‫‬‭NC1729‏‫‬‭/ش94ب2 1388

دیویی : ‏‫‬‭741/5955

کتابشناسی ملی : 1803289

شابک : ‏‫‬‭978-964-506-468-4

سال نشر : 1388

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

نظرات درباره کتاب باز بسته است