کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

Speak English Like and American

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

حجم دانلود: 1.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 252

کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید به قلم ایمی جیلت، دربردارنده ی تلفظ لغاتی است که در کتاب الکترونیکی با همین نام در کتابراه منتشر شده است. این کتاب مکمل نسخه الکترونیک بوده و جهت تقویت زبان انگلیسی منتشر شده است.

اگر تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارید و مایل هستید مانند یک فرد انگلیسی سخن بگویید، پس از شنیدن کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید (Speak English like an American: learn more idioms & expressions that will help you speak like a native) می توانید به این هدف برسید.

یکی از راه های صحبت کردن مثل یک فرد انگلیسی زبان، استفاده از عبارات غیر رسمی و اصطلاحات است. انگلیسی آمریکایی سرشار از اصطلاحات است و این عبارات و اصطلاحات غیر رسمی و محاوره ای را در یک کتاب آموزش زبان رسمی نخواهید یافت بلکه بیشتر آن ها را در مکالمات روزمره می شنوید. این اصطلاحات همچنین در کتاب ها، روزنامه ها، مجلات و برنامه های تلویزیونی وجود دارند. اما ایمی جیلت (Amy Gillett) در این کتاب به شما کمک می کند تا این اصطلاحات و عبارات محاوره ای و غیر رسمی را بهتر استفاده کنید.

مطالعه کتاب و کتاب هایی از این قبیل بی شک به شما کمک می کند تا دانش زبانی خود را در این زمینه بالا برده و بتوانید از آن ها در مکالمات خود استفاده کنید و درک بهتری از آن ها داشته باشید. همچنین گوش دادن به فیلم ها و سریال های آمریکایی برای تقویت مهارت شنیداری و مهم تر از همه تقویت لهجه آمریکایی بسیار مهم است.

اصطلاحات به زبان جان می دهند. اگر به اصطلاحات مسلط شوید و خوب آن ها را فرا گیرید گفتار شما طبیعی تر و زیبا تر خواهد شد و آنچه را که می بینید و می شنوید بهتر درک خواهید کرد. اغلب زبان آموزان اصطلاحات را کلمه به کلمه یا لفظ به لفظ معنی و ترجمه می کنند.

اگر شما هم این چنین کلمه به کلمه معنی و ترجمه کنید از معنایی که حاصل می شود سردرگم خواهید شد. به همین دلیل است که کار با اصطلاحات سخت و دشوار است. در واقع، اصطلاحات به صورت گروهی عمل می کنند نه مجزا، یعنی اگر شما هر کلمه را جداگانه ترجمه و معنی کنید چیزی از آن اصطلاح نخواهید فهمید و معنایی که به دست می آید نامفهوم است.

باید در نظر داشت که ترتیب کلمات در هر اصطلاح اغلب تغییرناپذیر است. به بیانی دیگر، وقتی می خواهید در گفتار و مکالمه از اصطلاحات استفاده کنید نباید ترتیب کلمات تغییر کند و بهم بخورد. سعی کنید اصطلاحات را به گفتار و نوشتار روزمره خود بیافزایید همانطور که هر روز لغات جدید را می آموزید و به دامنه لغاتتان اضافه می کنید. بی شک از اینکه انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید لذت خواهید برد.

علی رغم وجود کتاب های زیادی که در زمینه آموزش زبان و لغات وجود دارد، کمتر کتابی می توان در زمینه آموزش اصطلاحات و عبارات محاوره ای و عامیانه در انگلیسی آمریکایی یافت.

بیشتر تمرکز زبان آموزان و دانشجویان زبان بر کتاب های آموزشی رسمی است غافل از اینکه برای درک بهتر فیلم ها و سریال های آمریکایی نیاز به درک و دانش بیشتری در زمینه اصطلاحات محاوره ای و عامیانه است چرا که در همه فیلم ها و سریال ها و مکالمات روزمره مردم آمریکا این عبارات و اصطلاحات زیاد به چشم می خورد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

مشخصات کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 252

کنگره : PE۱۱۳۱

دیویی : ‏‫‬‮‭۴۲۸/۲۴‮فا

کتابشناسی ملی : 5841577

شابک : 978-622-99630-5-0

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

98936****0760

بهترین کتاب برا یادگیری زبان به لهجه آمریکایی البته باید دایره واژگان محدود به مقاطع تحصیلی نباشی

1398/9/1

پاسخ