کتاب ربه کا

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی ربه کا

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 572

معرفی کتاب ربه کا

کتاب ربه کا اثر «دافنه دوموریه»، بانوی نویسنده ی انگلیسی است که در سال 1938 منتشر شد. شصت سال پس از نخستین چاپ ِشاهکار دوموریه؛ «ربه کا»، و با وجود این که سه میلیون جلد از کتاب در سرتاسر جهان فروش رفته و به بیست و پنج زبان ترجمه شده است، هنوز هم این رمان، خوانندگان جدیدی را به خود جذب می کند.

در این چاپ جدید؛ پس از پایان داستان، به چندین مقاله برمی خورید؛ این ها گلچینی از «چک نویس ربه کا و دیگر خاطرات» نوشته ی دوموریه هستند که نویسنده، تجربیات و خاطراتش را حین نوشتن داستان به رشته تحریر در آورده است و شامل نکات ظریف و زیبایی است که ارزش رمان ربه کا را بیشتر کرده و موجب تحسین خواننده خواهد بود.

داستان در باب زن جوان خدمتکاری است که با مردی ثروتمند آشنا می شود و مرد جوان به او پیشنهاد ازدواج می دهد. دختر جوان پس از مدتی زندگی پی می برد مرد جوان، همسر زیبای خود را در یک حادثه از دست داده و سیر داستان پرده از این راز برمی دارد که... این رمان مهیج و خواندنی، توصیفات دقیق و دلنشینی دارد که باعث می شود داستان به راحتی در ذهن شکل گرفته و خواننده بتواند در تمامی وقایع خودش را حاضر در ماجرا ببیند و همین ویژگی منحصربه فرد، خواننده را برای تا آخر خواندن کتاب ربه کا ترغیب می کند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ربه کا

مشخصات کتاب ربه کا

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 572

کنگره : PZ3‏‫‬‮‭/د96ر2 1398

دیویی : 823/914

کتابشناسی ملی : 5630997

شابک : 978-622-6041-38-6‬

سال نشر : 1398

نظرات درباره کتاب ربه کا