کتاب اسرار ذهن ثروتمند

ثروتمند فکر کنید تا ثروتمند شوید

1 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی اسرار ذهن ثروتمند

حجم دانلود: 1.9 مگا بایت
صفحات کتاب : 279

معرفی کتاب اسرار ذهن ثروتمند

کتاب اسرار ذهن ثروتمند یا «در بازی ثروت درون خود استاد شوید.» نوشته هارو اکر مربی موفقیت و سخنران انگیزشی است.

هارو اِکر یکی از خارق العاده ترین آموزگاران دنیا در زمان حاضر است! روش های تجربی هارو اِکر متحول کننده بوده و هر زمان که صحبت می کند نتایج شگفت آوری را خلق می کند! هارو اکر درکتاب اسرار ذهن ثروتمند توضیح می دهد که چرا در تقدیر بعضی از مردم، ثروتمند شدن و در تقدیر بعضی دیگر از لحاظ مالی مشکل داشتن است.

بخش اول کتاب اسرار ذهن ثروتمند توضیح می دهد که اگر هریک از ما به پول دست یابیم چه وضعیتی خواهیم داشت و خلاصه ای از چهار روش کلیدی برای تجدیدنظر روی طرح اولیه پولی که در ذهن خود داریم ارائه می کند. قسمت دوم، تفاوت هایی را که بین نحوه فکر کردن افراد ثروتمند، متوسط و فقیر وجود دارد بررسی می کند و هفده طرز بینش و طرز روش را که منجر به بروز تغییرات همیشگی در وضع مالی شما خواهد شد ارائه می دهد.

با خواندن این اثر در خواهید یافت که چگونه تأثیرات دوران کودکی در شکل گیری طرح اولیه پولی شما دخالت داشته و چطور می شود این تأثیرات ما را به سمت افکار و عادت های خودباختگی هدایت کنند. دستورهای قوی را هنگام مطالعه پرونده های ثروتمند شدن می آموزید که آن ها را جایگزین راه های تضعیف کننده افکار خود خواهید کرد، طوری که آن گونه می اندیشید و به روشی عمل می کنید که ثروتمندان عمل می کنند. همچنین به منظور افزایش درآمد فعلی خود و جمع آوری ثروت و دارایی، روش هایی عملی و مرحله به مرحله خواهید آموخت.

اگر مایل هستید در مورد دلیل اساسی موفقیت چیزی یاد بگیرید، این کتاب را بخوانیید زیرا هارو اکر در این کتاب اسرار ثابت شده موفقیتش را با شما درمیان می گذارد. کتاب اسرار ذهن ثروتمند، کتاب مقدس ایجاد ثروت به شیوه ای عملی است. تی هارو اِکر رمز و رازهای ثروتمند شدن را برای هر فردی قابل دسترس می کند. این کتاب را ببلعید!

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب اسرار ذهن ثروتمند

مشخصات کتاب اسرار ذهن ثروتمند

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 279

کنگره : HG222/3‏‫‭/‮الف‬7‮الف‬5 1391

دیویی : 332/02401

کتابشناسی ملی : 3200896

شابک : 978-964-41212-58

سال نشر : 1391

نظرات درباره کتاب اسرار ذهن ثروتمند