کتاب ملاقات من با خودم

5 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی ملاقات من با خودم

حجم دانلود: 1.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 294

کتاب ملاقات من با خودم نوشته علی اصغر سوادکوهی، پیله ی زندگی شما را از هم می شکافد و دگرگون می کند و از شما، انسانی موفق، ثروتمند، سالم و نیرومند می سازد تا به فضای آرامش، آسایش، نشاط و سرزندگی پرواز کنید. البته به شرطی که آن را بخوانید و به تک تک راهکارهایش عمل کنید!

در زندگی دو منطقه وجود دارد: منطقه امن و آسایش و منطقه خطر و کشاکش. تمام نتایج بزرگ، ستودنی و زندگی رویایی در منطقه کشاکش قرار دارد. کسی که حاضر به قدم بیرون گذاشتن از مامن گرم و راحت خود و خطر کردن نیست، دچار رنج و مرارت نخواهد شد، اما بی شک هیچ افتخار و دستاورد قابل ملاحظه ای نیز به دست نخواهد آورد.
زندگی مانند یک دریای عظیم است، کسی که می خواهد به گوهر مقصود برسد، باید رنج دل کندن از ساحل آرامش و رو به رو شدن با خطرات را به جان بخرد.

اگر انسان ها در زندگی برآورد اغراق آمیزی از خطرها داشته باشند و خود را غرق در ترس های موهوم و غیر منطقی کنند به هیچ جایی نمی رسند. در این شرایط باید غزل خداحافظی با احساس رضایت عمیق باطنی و شادکامی درونی را بخوانند؛ زیرا آن ها زنده اند اما زندگی نمی کنند.

ترس بزرگ ترین قاتل آرزوهاست و تعیین کننده این خواهد بود که در زندگی تا کجا می توانیم پیش برویم. برندگان زندگی آن هایی هستند که در بزرگ ترین نبرد زندگی، یعنی در مبارزه با اضطراب و دلواپسی ها پیروز از میدان بیرون می آیند. اگر قصد دارید رویاهایتان تحقق پیدا کنند با خود حقیقی تان ملاقات کنید.

در بخشی از کتاب ملاقات من با خودم می خوانید:

اگر شغلی جدید را آرزو دارید برای آن یک تصویر بسازید. اگر در آرزوی یافتن زوج دلخواه تان هستید، در این مورد یک تصویر درست کنید. اگر آرزویی برای فرد دیگری دارید، می توانید برای او هم تصویر درست کنید. برای آرزوی تندرستی برای خودتان یا فردی دیگر هم می توان تصویری درست کرد. برای حل مشکلات خانوادگی هم می توان تصویر درست کرد و خلاصه برای هر آرزویی که حق الهی شماست، می توان تصویرسازی درست کرد. اما فراموش نکنید اگر آرزوی شما در جهت آزار و اذیت دیگران باشد حتی در صورت برآورده شدن پیامدهای منفی آن به شما برمی گردد!

کنش ذهن، تصور و تجسم است. اگر آگاهانه آنچه می خواهید، به شیوه ای سازنده مجسم نکنید، در واقع ناخودآگاه آنچه نمی خواهید به شیوه ای مخرب مجسم می کنید و مدام به مشکلات خود می افزایید. پس حتماً از شیوه ی تصور و تجسم سنجیده و موهبت دلخواه که بهترین راه برای غلبه بر همه مشکلات است، استفاده کنید.

اگر در تجسم آرزوهای تان تنبلید و فقط گاهی آن را انجام می دهید و همین را بهانه قرار داده اید که اصلاً سراغ این کار نروید، لطفاً خوب گوش کنید! حداقل گاهی این کار را انجام دهید. حتی تجسمات موقتی هم ثمربخش است؛ اگرچه نه به سرعت.

بسیاری از افراد وقتی می بینند تصاویر بی درنگ نتیجه نمی دهد و موهبت دلخواه شان را به وجود نمی آورد، دلسرد می شوند. برای ایجاد دگرگونی های وسیعی که اثرات و ثمراتی دور دست دارند، معمولا مدت زمانی طول می کشد تا ذهن نیمه هوشیار، این تصاویر را جذب کند؛ زیرا ممکن است تصویر موهبت دلخواه با تجربه های گذشته یا اکنون تفاوت داشته باشد. اما وقتی آن ها را جذب کرد، این تصاویر متجلی می شوند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب ملاقات من با خودم

مشخصات کتاب ملاقات من با خودم

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 294

کنگره : B‫F۶۳۷‭‬ ‭/م۸‏‫‭‮‏‫‬‭س۸۷۵ ۱۳۹۵

دیویی : ۱۵۸/۱

کتابشناسی ملی : 4088452

شابک : 978-964-236-679-8

سال نشر : 1395

نظرات درباره کتاب ملاقات من با خودم

98990****5477

عالی

1398/4/27

پاسخ