کتاب آرتیکولیت استوری لاین 2

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی آرتیکولیت استوری لاین 2

حجم دانلود: 20.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 168

کتاب آرتیکولیت استوری لاین 2 به قلم اشلی چیاسون، برای همه افرادی که علاقمند به یادگیری و کار با استوری لاین برای ایجاد و توسعه پروژه های جذاب و کاربردی یادگیری الکترونیکی هستند، در نظر گرفته شده است.

امروزه در بسیاری از مراکز آموزشی دنیا دوره های الکترونیکی و آموزش های مجازی ارائه می شود. استفاده از برنامه های مختلفی که برای این منظور ساخته شده است، تنوع زیادی به این دوره ها داده است اما همانند بسیاری از زمینه های دیگر این مورد هم در کشور ما خیلی از حالت سنتی آموزش فاصله نگرفته است.

تصور کنید زمانی که تلویزیون آموزشی به عنوان فنّاوری نو ظهور داعیه دار انقلابی در نظام های آموزشی بود، در فقط همان آموزش کلاس های سنتی در قاب تلویزیون ظاهر شد و بعضی از کشورها مانند انگلستان با بی بی سی پراین و خیابان سه سمی و هند و استرالیا و... به طراحی برنامه های آموزشی مبتنی بر تلویزیون روی آوردند و از نتایج ارزشمند این فناوری بهره بردند؛ اما در بسیاری از کشورها از جمله ایران، نگاه سیستمی به این امر نداشته و از این رهگذر فناورانه جزء صرف هزینه های هنگفت مالی و زمانی نتیجه ای به دست نیاوردند.

امروزه فضای اینترنت و خدمات آموزشی آن مانند دوره های آموزش الکترونیکی و یادگیری الکترونیکی هم دچار همان سرنوشت تلویزیون آموزشی شده اند. زمانی دوربین فیلم برداری جلوی مدرس کاشته می شد و چهره معلم را به قاب تلویزیون منتقل می کرد الآن دوربین های وب کم وظیفه انتقال تصویر و صوت معلم به درگاه های فضای مجازی را عهده دار شده اند.

این کتاب در کنار مزایایی مانند روش آموزش قیاسی پنهان، این قابلیت را برای طراحان آموزشی فراهم می کند تا دوره های آموزشی جذاب و تعاملی را طراحی کنند و از قابلیت های بسیاری که اینترنت و فضای الکترونیکی فراهم نموده است، استفاده بهینه کنند. ویژگی بارز و مهم کتاب آرتیکولیت استوری لاین 2 (Articulate storyline essentials)، راهنمای عملی بسیار خوبی برای ساخت و تولید برنامه های چند رسانه ای با بهره گیری از نرم افزار استوری لاین برای اساتید، معلمان، دانشجویان و سایر ذینفعان حوزه تولید محتوا و کسانی است که به طریقی می خواهند از این فناوری در جریان تعلیم و تربیت بهره ببرند.

نرم افزار Articulate Storyline به شما در ایجاد دوره های آموزش الکترونیکی کمک می کند. این نرم افزار برنامه ای مفید و ساده برای مبتدیان می باشد و در عین حال ویژگی های قدرتمندی را برای متخصصین این زمینه فراهم می کند. برای ساخت اسلایدشو از دوره های آموزش الکترونیکی تعاملی توسط این نرم افزار، می توانید از قالب های آماده موجود در برنامه استفاده کنید و در صورت لزوم به سفارشی سازی و تغییر تنظیمات و ویژگی های قالب انتخابی بپردازید.

علاوه بر این شما می توانید برای جذاب تر نمودن آموزش، از کاراکترهای کارتونی طراحی شده و موجود در نرم افزار استفاده کنید. یکی از امکانات مفیدی که Articulate Storyline در اختیار شما قرار می دهد، توانایی طراحی نمونه سوال و ایجاد کوییز در اسلاید شو ها می باشد.

با استفاده از نرم افزار آرتیکولیت استوری لاین و قابلیت های جذاب آن دیگر لازم نیست تعجب کنید. استوری لاین یک ابزار (نرم افزار) قدرتمند و جالب برای تولید محتوای الکترونیکی است که به شما امکان می دهد از تخیلات خود بهره بگیرید و خلاقیت خود را تقویت کنید، به راحتی سناریوهای رؤیایی خود را به صورت پروژه های عملی تهیه و تولید کنید. نرم افزاری فوق العاده کاربردی برای تولید محتوای یادگیری الکترونیکی است که این امکان را برای شما فراهم می کند با استفاده از ابزارهای عملیاتی ساخته شده و امکانات کاربردی دیگر، به سرعت تجارب یادگیری تعاملی و جذاب ایجاد کنید.

بنا به قابلیت های این نرم افزار کلیه افرادی که درگیر کار آموزش در هر سطح و مقطعی هستند خصوصاً معلمان و آموزگاران ابتدایی می توانند برای تهیه آموزش های تعاملی و بازی های آموزشی و تکالیف یادگیری از این نرم افزار استفاده بهینه داشته باشند. از کاربران تازه کار تا کاربران باتجربه که مایل به برداشتن اصول اولیه هستند، کتاب حاضر اثر اشلی چیاسون (Ashley Chiasson) به شما امکان می دهد که چگونگی انجام آن را بیاموزید، به راحتی بتوانید همه پروژه های استوری لاین تان را بسازید و منتشر کنید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب آرتیکولیت استوری لاین 2

مشخصات کتاب آرتیکولیت استوری لاین 2

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 168

کنگره : QA۷۶/۷۶/‮الف‬۵‏‫‭چ۹ ۱۳۹۷

دیویی : ۷۹۰/۰۲۸۵۶۷‬‬

کتابشناسی ملی : 5257635

شابک : 978-600-8833-40-6

سال نشر : 1397

نظرات درباره کتاب آرتیکولیت استوری لاین 2