کتاب زنانی که بسیار نگران اند

چگونه نگرانی و اضطراب را مدیریت کنیم که به روابط، کار و تفریح ما لطمه ای نزند؟

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی زنانی که بسیار نگران اند

حجم دانلود: 15.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 216

همراه با کتاب "زنانی که بسیار نگرانند" نگرانی و اضطراب خود را مدیریت کنید تا به روابط، کار و تفریح خود لطمه ای نزده باشید.

چرا زنان اغلب بیش از مردان نگران و مضطرب هستند؟

به نظر می رسد اختلالات اضطرابی و سایر حالات پریشانی نظیر افسردگی سر نخ اصلی مشترکی دارند. تمام این اختلالات به ظاهر در یک ویژگی مشترک هستند و آن احساسات ناخوشایندی است که در اثر این حالات به افراد دست می دهد. به بیان دیگر، عده ای در تجربه کردن هیجانات منفی نظیر ترس، اضطراب و غمگینی، به طور ذاتی مستعدترند.

به این ویژگی شخصیتی "عاطفه ی منفی" می گویند. البته الزامی در این امر نیست که تمایل به احساسات ناخوشایند منجر به مشکلات هیجانی شود. اما تصور کنید فردی با این تمایلات دارای تجربیاتی باشد که به او می آموزد جنبه هایی از خود یا جهان بیرون را خطرناک ببیند. احتمال دارد چنین فردی به سرعت دچار اضطراب شود، جهان را ناامن تر ببیند، از موقعیت ها اجتناب کند و نسبت به آن ها واکنش نشان دهد. هر اندازه این حالات عاطفی منفی قوی تر باشند و محیط اطراف را تهدیدآمیز تر ببینند، احتمال افزایش اضطراب در موقعیت های مختلف بیشتر خواهد شد.

چگونه می شود فردی در بین همه ی موقعیت ها، فقط در یک موقعیت خاص دچار اضطراب شود؟ این همان جایی است که تجربیات خاص زندگی در آن مؤثرند.

چه عواملی زنان را بیشتر در معرض اختلالات اضطرابی قرار می دهد؟

شما قدرت این را دارید تا زندگی خود را پربار سازید و عادات مارپیچ نگرانی خود را تغییر دهید. بهترین فرصت برای شما عمل و تداوم روش بی همتایی است که خود آن را کشف کرده اید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب زنانی که بسیار نگران اند

مشخصات کتاب زنانی که بسیار نگران اند

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 216

کنگره : BF575‭‬ ‭/ن8‏‫‭‭‭ھ4 1389

دیویی : 152/46

کتابشناسی ملی : 2218129

شابک : 978-964-236-338-4‬

سال نشر : 1389

نظرات درباره کتاب زنانی که بسیار نگران اند